Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 37 hetes vagy...

Van itt olyan 37 hetes vagy akörüli kismama, akivel megoszthatnánk egymás tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nagyon szivesen leveleznék olyan utolsó hónapban levő kismamákkal, akik szívesen megosztanák velem terhességük utolsó szakaszát. Ha írtok a végén írjatok nevet is: Beatrix
2010. jún. 26. 17:09
 71/116 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Képzeljétek azt mondta anyukám ma reggelm, hogy nagyon lement a hasam:) És hogy szerinte ebőől napokon belül baba lesz. Csak tudja, ő már 3-at szült:) Én holnap megyek NST-re ,meg vizsgálatra is, kiváncsi vagyok tovább nyíltam-e? Ja és az új hozzászólónak üzenem, hogy gratulálok a 10 hónapos babádhoz és csak annyit szeretnék kérdezni, hogy te mennyi ideig vártad nap mint nap a szülést mire megszületett a pici? Én kb 1,5 hete minden reggel azzal ébredek, hogy talán ma, már kész őrület:)

2010. júl. 8. 09:03
 72/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Kedves 21.56-os anyuka, gratulálok a babádhoz és nagyon jólestek a szavaid, aranyos vagy :)


Hát ma megint melegebb van kicsit, hétvégére meg kánikulát mondtak :( Én is ma teljesen jól vagyok, regel volt egy kis hányingerem de lehet hogy csak a kis kávétól, vagy a meéegtől, nem tudom, mindenesetre baba sokat mozog és nagyon erőseket, de a derekam+pocim ma már nem fáj.


Pont tegnap gondoltam arra hogy most itt várjuk a babócákat meg minden, de ha megszületett, akkor meg lehet hogy ez az időszak fog nagyon hiányozni, hogy minden nap egy új remény a nagy találkára :) Ez olyan izgalmas időszak, hogy ki kell élvezni :)) Persze a baba megszületése után is minden nap egy csoda lesz de ez a mostani pár uccsó hét, hát ez sem fogható ám semmihez, szóval hajrá élvezzük ki :)))))

Beatrix, a lejjebb ment pocak jó jel, és az anyukáink bizony tudják mi a dörgés szóval lehet igaza lesz :)


Anett

2010. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok én ma vagyok 38+1, a lábam nagyon dagi, hiába pihentetem, tegnap nst-n jo volt, doki szerint 3111 vagyok még mindig, azon kivül hogy fáj a csontom alul mintha nyilna szét, semmi bajom, várakozom..

Zsuzsi

2010. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 anonim ***** válasza:

Lányok, tőlem megint elment egy adag nyákdugó! És időről időre felbukkan egy-egy fájás. Lehet, hogy ma lesz valami? :-)

Szilvi

2010. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 A kérdező kommentje:
Szia Szivi én nagyon szorítok neked. A nyákdugónak ilyenkor már van szine? Mert azt olvastam, hogy az szintelen és csak akkor véres, ha a szülés előtt távozik. Neked nem véres még? Én mindig azt figyelem mikor távozik, de nem tudom pontosan, hogy ilyenkor teljes szintelen még, csak annyi , hogy iylen nyúlós? Jaj de izgulok érted:)
2010. júl. 8. 13:02
 76/116 anonim ***** válasza:

Szilvi nálad már valóban minden óra számításba jöhet :)) Ez annyira izgalmas :)

Anett

2010. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim ***** válasza:

Én is belekotyogó vagyok egy részről, én is nosztalgiázva olvastam végig a kommenteket. Nagyon jó visszaemlékezni a szülésre, nekem jó élmény volt, 20 hós lesz a lányom. És azért vagyok csak részben belekotnyeleskedő, mert én is kismama vagyok, de még csak a 31-edik hétben járok két kisfiúval. Én is nagyon várom már a szülést, vagyis inkább hogy betöltsük a 36 hetet rendben, és utána már nem nagy baj ha jönnek. Én is ugyanúgy izgulok, mint mikor az elsőt vártam, mert ugyan egyet már szültem, de ikreket ugye még nem.

Jó látni hogy ilyen szépen összegyűltetek itt, és mindenkinek könnyű szülést és nagyon boldog babázást kívánok!

Anita

2010. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 anonim ***** válasza:

Szia Anita,


gratula a kislányhoz és az ikrekhez! :) Biztos jó lehet ikreket várni, kiét kis pocilakó nagyon édesek lehetnek :)

Anett

2010. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 A kérdező kommentje:

Szia Anita!

Abszolút nem vagy belekotnyeleskedő, hiszen azért emeltem ki a kérdést, hogy minnél többen legyünk és megosszuk egymással élményeinket. Úgy hogy kismamák írjatok.

Én annyira szerettem volna ikreket, nem tudom miért, de titkon reméltem, hogy azok lesznek. Nagyon gratulálok hozzájuk és a kislányodhoz is. És mennyivel másabb ikrekkel? Pl. mindig tudod, hogy épp melyikük mozog, nagyon érdekes lehet. És sokkal nagyobb a pocid, mint a kislányoddal? Mesélj kicsit róluk mi lesz a nevük?

2010. júl. 8. 14:13
 80/116 anonim ***** válasza:

Szia, Anita!

Gratulálok a gyerekekhez, könnyű terhességet és gyors szülést kívánok! Én is esélyes voltam az ikrekre, nekem egypetéjű ikertesóim vannak. Két fiú. :-)


Bea, én úgy tudom, a nyákdugó véres, és nemcsak a szülés előtt. Legalábbis nekem mindenki ezt mondta, aki találkozott vele. Azt mondják, hogy akár egy héttel előbb is távozhat, de én azt hallottam, hogy azt követően max. két nap múlva szülés.

Mindenesetre nekem véres volt. Már én is izgulok. :-)

Szilvi

2010. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!