Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 37 hetes vagy...

Van itt olyan 37 hetes vagy akörüli kismama, akivel megoszthatnánk egymás tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nagyon szivesen leveleznék olyan utolsó hónapban levő kismamákkal, akik szívesen megosztanák velem terhességük utolsó szakaszát. Ha írtok a végén írjatok nevet is: Beatrix
2010. jún. 26. 17:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 anonim ***** válasza:
Zsuzsi vagyok, de jo van még egy kapopsvári, én 36+3 vagyok, lehet majd találkozunk a szülöszobáN? nekem pár alkalommal csduklott csak de akkor kb negyed orán át. inkább sokat rugdal és mindig azon az oldalon szeretne feküdni ahol én is,...
2010. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/116 A kérdező kommentje:

Hogy vagytok ma lányok? Én már most nagyon vizesedek, pedig még dél sincs:) Már pócolom a lábaimat, nagyon nehezen viselem ezt a meleget. Nem szült még meg egyikőtök sem?:)

Ha van valami ilyen fejlemény írjátok ám meg.

2010. jún. 28. 11:39
 33/116 anonim ***** válasza:

Szia, Beatrix!

Én tegnap vettem észre, hogy vizesedek. A bokámnál látszott leginkább, de a gyűrűimet sem tudtam volna lehúzni az ujjaimról. Tegnap mondjuk elég sokat mentünk, úgyhogy terheltem a lábaimat rendesen. Mára már egész tűrhetően lement, de szerintem azért is, mert elég sűrűn jártam pisilni.

Ma volt nálam egy barátnőm, aki szintén kismama. Azt mondta, hogy fel van puffadva az arcom. Még a végén előbb jön a kisasszony? :-)

Ti isszátok a málnalevél teát?

2010. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/116 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi. Szilvi voltam :-)
2010. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 anonim ***** válasza:
xziasztok velem semmi különös, talán kicsit lejjebb ment ahasam, a gyürümet már 2 hete levettem bár szerencsém van mert csak akkor dagadt kicsit a lábam kezem mikor nagy meleg volt, én mai napot végig takaritottam, ezek már az utolso simitások, mégegyszer átpakoltam a kisruhákat a táskákat stb, összeraktam a hazahozos ruháját, ilyesmi. szerdán veszek málnalevél teát, régebben ittam mikor peteérésre kellett, ismerem, finom.
2010. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/116 A kérdező kommentje:
Jaj ne is mondjátok a meleget, engem az készít ki, attól dagadok annyira, és a hétem végig ilyen 30 fokok lesznek. Én a gyűrűimet már jó rég levettem, már kb. 2 hónapja. Az arcomra nekem is mondták, hogy kicsit az is dagad és a védőnő is azt mondta a hasam is lejjebb van mint 2 hete, pedig a képen amit belinkeltem szerintem abszolút nem tűnik úgy, hogy lent van nem?
2010. jún. 28. 21:45
 37/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Nekem ez a mai meleg nem tett be nagyon pedig legutóbb már 25 fok is sok volt :)

A gyűrűimet én kb. 2 hete vettem le.

Ma volt sok szurkáló érzésem, nyilallás, meg minden és nagyon sokat keményedett a hasam, de holnap megyek dokihoz majd megmondja hogyan is állunk. Bár még maradhat bent a fiatalúr mert még igencsak van egy hónapja legalább papírforma szerint :)

Anett

2010. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/116 A kérdező kommentje:
Jaj lányok nekem megint iszonyatosan nyilal a hüvelyem és a baba majd kiugrik a hasamból, és ez van már napok óta, ilyenkor úgy megilyedek, hogy valami nem jó neki azért mozog ennyire. És nem tudom megnyugtatni hiába simogatom.
2010. jún. 28. 22:38
 39/116 anonim ***** válasza:

Az én kislányom tegnap éjjel volt így besózva. Bárhogy feküdtem, bárhol simogattam, nagyon tolta magát. Szóval nem túl jól aludtam.

Még nekem is van egy kis időm vissza, július 20-ra vagyok kiírva. Nem tudom, kihúzzuk-e addig. A dokimat viszont pár héttel ezelőtt megműtötték a gerince miatt, és csak július 12-től lesz hivatalosan. Addig, remélem, nem történik semmi.

Szilvi

2010. jún. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok én juli 21-re vagyok kiirva, de mindenki azt mondja jövö héten szülök.. nem baj, már kész van minden, de igazábol jo terhesnek lenni.. de kisfiamra is nagyon kiváncsi vagyok..

Zsuzsi

2010. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!