Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 37 hetes vagy...

Van itt olyan 37 hetes vagy akörüli kismama, akivel megoszthatnánk egymás tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nagyon szivesen leveleznék olyan utolsó hónapban levő kismamákkal, akik szívesen megosztanák velem terhességük utolsó szakaszát. Ha írtok a végén írjatok nevet is: Beatrix
2010. jún. 26. 17:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 anonim ***** válasza:

Mindenkinek gratulálok csajok, közben mi is meglettünk :) Mármint Levibaba, 21-én, a maga kis 2770 grammjával, 49 centijével.


Hát...simán szültem, minden oké volt, kivéve hogy a vége felé elfogyott az erőm és a profi dokibácsi két karral nyomta ki belőlem a babót, egyébként minden rendben ment, 9 óra volt az egész :)

Utána, röviden: mikor hazahoztuk, még aznap vittük vissza, kiszáradás, sárgaság :(( 38.4 láz :(

Szóval tegnapig kórházban voltunk, de a fő hogy már jól van. Borzalmas volt de próbálok túljutni rajta.


Mindenkinek mégegyszer gartula, még írok ám és jelentkezzetk ti is!


Anett

2010. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/116 anonim ***** válasza:
Sziasztok Zsuzsi vagyok, nekünk is megszületett Leventénk juli 13-n este sürgös császárral, 10 napig voltunk bent, fertözést kaptunk, nagyon sok gyogyszer, minden rossz volt, nekem még a sebem is szétnyilt, kötözik, de már jo itthon, gratulálok mindenkinek.,
2010. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/116 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok. Sajnálom, hogy senkinek nem ment simán, nálunk is gondok voltak, sajnos az EDA-t elsőre elszúrták, valami ideget találtak el, és csak 2.-ra sikerült. A jobb felemre lezsibbadtam teljesen, fel sem tudtam emelni a lábamat. Szerencsére oldalrafeküdtem és átfolyt az a cucc, és akkor kiment a zsibbadás, de akkor mindenki azt hitte lebénultam, az orvosok riadt arcáról le lehetett olvasni.

Amúgy a szüléssel nem lett volna semmi gond, ha ez nincs. Délután fél 3-kor kezdődtek a fájásaim és fél 12-kor lett meg a baba 22.-én.

Nekem az utána levő 6 nap volt maga a pokol. 6 napig fejgörccsel küszködtem, csak a wc-ig tudtam kimenni, még a babát is fekve szoptattam. Iszonyú volt, a fejem szét akart szakadni és lesugárzott az egész nyakamba és a csigolyáimba is. Beállt az egész meg sem bírtam emelni a fejem. Ez leírhatatlan azt hiszem. Most jól vagyok már, csak kicsit fáj a fejem, és végre el tudom már én is ringatni a kislányomat, aki sajnos nagyon hasfájós. Ti mit tudtok tenni a pocifájás ellen, már szinte semmit nem merek enni. Ma vettünk Espumisant, remélem az jó lesz neki,mert az Infacol nekünk semmit nem használt.

Köszi a jó tanácsokat, nagyon örülnék neki:)

2010. júl. 30. 11:58
 114/116 anonim ***** válasza:
Szia, Kata vagyok. Az én kislányom is nagyon hasfájós sajnos. Nekünk sem használt sem az Infacol, sem az Espumizán. Én próbáltam az édesköményt és a kamillát is de azok sem voltak jók. 4 nap múlva lesz 1 hónapos a kicsim, de vettem neki Gripe Watert és nagyon jó!!!!! Ez volt az első éjszakánk h nem sírt. Kitartás addig míg be nem tölti az 1 hónapot, és akkor már te is adhatod a picidnek.
2010. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/116 anonim ***** válasza:
Zsuzsi vagyok, mi infacolt használunk pár napja, kicsit sirdogál de nem annyit mint elötte, de azt hiszem kiprobálom a Gripe-t is ha betölti az egy honapot, de majd csak 13-n lesz.
2010. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok, lányok!

Mindenkinek hatalmas gratula, jó egészséget, sok boldogságot, és rengeteg tejcsit kívánok! :-)


Bea, a fejfájás engem is elért, nekem is be volt állva minden izom még a hátamon is, csak törzsből tudtam fordulni, és én is fekve szoptattam emiatt Noémit. Én ugyan nem EDA-t, hanem spinális érzéstelenítést kaptam, mert sajnos császár lett a vége, de ezt is gerincbe adják, és ez a hülye szövődmény engem is elért. Borzalmas volt, én már el is sírtam magam, pedig nem vagyok egy nyafka valaki. De már túl vagyok rajta.


Sajnos mi is nagyon hasfájósok vagyunk, és semmi nem használ. Mi már kaptunk kutyulós görcsoldót is, amit a gyógyszertárban recept alapján állítanak össze, de az sem vált be. Az Espumisan, Infacol hadd ne mondjam, hogy még annyit sem ér, pedig az ára mindkettőnek borzasztó. Szóval tanácstalan vagyok. És baromira fáradt, de ugyanakkor nagyon boldog is. :-)

Szilvi

2010. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!