Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 37 hetes vagy...

Van itt olyan 37 hetes vagy akörüli kismama, akivel megoszthatnánk egymás tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nagyon szivesen leveleznék olyan utolsó hónapban levő kismamákkal, akik szívesen megosztanák velem terhességük utolsó szakaszát. Ha írtok a végén írjatok nevet is: Beatrix
2010. jún. 26. 17:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon izgő-mozgó babám van, de ma ő is nagyon keveset mozog, most éppen csuklik:) Nálunk is apás szülés lesz, és a kislányom neve Lilla lesz. Tegnap voltam NST-n ott is mozgott végig, de a többi kismamának mozgatták a hasát, mert nem mozogtak a babák, azért ilyedtem meg én is ma egy kicsit, mert fura módon nekem tényleg sokat mozog amúgy, de ma egész délelőtt semmi nem volt.
2010. jún. 26. 17:58
 12/116 A kérdező kommentje:
Van akinek már lejjebb ment a hasa? Esetleg fotó pociról?
2010. jún. 26. 18:02
 13/116 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként is elég lent van elejétől kezdve, mindenki riogatott is, hogy normális dolog ez? Egyszerűen én babámnak lent kényelmes :)

Fotó nincsen, maximum amolyan paparazzi fotó egy-egy programon és valaki lekapott épp, de azok mind "arcosak" :)

Mindenesetre nekem a hasam méretére is mindenki mondja hogy olyan kicsi, mintha 6 hónapos lennék a 8. vége helyett :)

Volna egy kérdésem: MagneB6-tal hogy álltok? Szeditek még? Vagy szedtétek? mert én napi 6-ot szedtem (feszülésre) de mindenhol hallom hogy 36. héttől nem ajánlott, de néha már most sem merem bevenni :(

Anett

2010. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 anonim ***** válasza:

Ja és még akartam írni hogy a Lilla gyönyörű lánynév :) Apa is várja a szülést? Izgatott? :)

Nálunk a kissrác Levente lesz :)

2010. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi holnap lépünk a 38. hétbe. Már a 36. hét elejétől rendszeres jóslóim vannak. Az NST-n is mindig azt hiszik, hogy vajúdom. A pocakom is lent van és sajnos nagyon vizesedek is, ami nagyon kellemetlen, mert már így is nehezen mozogtam. Már nagyon várom a szülést. Egész nap itthon vagyok és már nagyon szeretnék egy nagyot sétálni fulladás nélkül. Aludni azért tudok, leszámítva az 5szöri Wcre mászkálást. Fiút várok és Botondnak hívjuk. Már 1110es a méhszájam egy hete voltam dokinál 3200ra becsülték a babám súlyát így elég nagy már. Üdv: Niki
2010. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/116 anonim ***** válasza:
Zsuzsi vagyok én is csak a nagy melegben vizesedtem de most nem. kisfiam lesz levente, elsö baba, a szobácska kész van, még a motyomat kell kicsit átpakolni, nektek hány táskátok van?
2010. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 A kérdező kommentje:

Én a 36. hétig szedtem a magnéziumot, de én nem a magne B6-ot, hanem ilyen kikevert gyógyszertárit, nem tudom a nevét, de ilyen fehér golyócskák voltak és nem volt drága 3 dobozzal volt azt hiszem ezer Ft körül, csak 2-t használtam el mert annyi volt benne. Amióta nem szedem én is nagyon keményedek, de ez így van jól ilyenkor már. A Levente is nagyon szép név, ha fiam lett volna nekem is a Levente is szóba jött.

Ti elkezdtetek valamilyen szüléskönnyítő módszert?

Én iszom a málnalevél teát, és szedem a homeos bogyókat is pár napja, érdekes hogy eddig C3000-es voltam és mióta ezeket használom azóta vagyok C2100-as.

Teszek fel nektek fotót a pocimról, bár ma már volt egy ilyen pocis kérdés és ott is fent van:)

2010. jún. 26. 18:58
 18/116 A kérdező kommentje:
2010. jún. 26. 18:59
 19/116 anonim ***** válasza:

Még egy Levente :)

Én még nempakoltam össze,de megvan már a 2 hálóing, a melltartóbetétek, sima és eldobható bugyik, 2 szopismelltartó, babának pelusok+popsikendő (neki csak ezeket kell vinnünk) köntös. Szerintem 1 kis bőrönd lesz :)

2010. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 anonim ***** válasza:

Szép formás hasad van :)

Ja igen, a málnalevél teát én jövő héten kezdem, amikor belépünk a 36-ba :)

Anett

2010. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!