Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 37 hetes vagy...

Van itt olyan 37 hetes vagy akörüli kismama, akivel megoszthatnánk egymás tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nagyon szivesen leveleznék olyan utolsó hónapban levő kismamákkal, akik szívesen megosztanák velem terhességük utolsó szakaszát. Ha írtok a végén írjatok nevet is: Beatrix
2010. jún. 26. 17:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 A kérdező kommentje:
Az éjjel én sem sokat aludtam, éjjel 3-kor felkeltem, azt hittem megyünk szülni, mert görcsölgettem, de nagyon gyengén és folyamatosan kb fél órát. Ez volt az első josló fájásom, de ez is nagyon gyenge volt legalábbis a menstruációhoz képest. Tegnap nagyon sokat ittam, kb 4 litert, és reggel 8-ig 5x voltam kint pisilni, gondolhatjátok mennyit aludtam. Most meg tiszta vizes a lában, fel kellett pócolnom, az ebéd is valami egyszerű lesz, mert inkább pihentetem. Apa úgyis dolgozik:)
2010. júl. 3. 11:35
 52/116 anonim ***** válasza:
Sziasztok az én lábaim iszonyat néznek ki, olyan pufi a talpam is.. nehéz nagyon, sose volt még ilyen. kisbabám jol van, sokat mocorog, a fejét mintha érezném mikor fekszem, ugy nyom alul mintha szét akarna nyilni. tegnap görcsölt a hasm mint mikor mensi van, de nem volt vészes. én ma vagaok 37 ++, szoval nekem 18 nap van vissza:)
2010. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/116 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megint volt egy borzalmas éjszakám. Sikerült 4 órát aludnom, aztán meg ülve próbálkoztam, szegény babámnak már sehogy nem jó. Tegnap este már elkezdődtek a görcseim és egész éjszaka voltak, de sajnos időt nem tudtam mérni, mert folyamatos volt:( Pedig azt hittem, hogy végre szülünk. A lábam és a kezem is be volt dagadva egész nap, és most is. Sajnos rengeteget iszok ebben a melegben, és nagyon vizesedek tőle. Ti hogy csináljátok, hogy ne vizesedjetek, nem isztok annyit?

2010. júl. 4. 10:17
 54/116 anonim ***** válasza:

sziasztok,


Beatrix, nekem azt mondta az orvos hogy ha nagyon vizesedek akkor inkább gyümölcsöt egyek többet és többet, ne vizet igyak sokat. Ha tudsz akkor igyál kicsit kevesebbet és egyél több leves gyümit!

És már tényleg nincs sok hátra, kitartást!!!!


Nekem a kezem zsibbad a jobban mondva két ujjam már annyira hogy alig tudok fogni, de nem vészes a lábam (még). Mindenesetre sajnos még egész jövő hétre ilyen időt mondanak :(


Anett

2010. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A mostani éjszaka nekem is iszonyat volt. Én sem aludtam jól, volt pár óra, amikor azt hittem, indulni kell a kórházba. Kb. két napja hányingerem is van, sőt ma reggel már a hasmenés is elkapott.

Már nagyon szeretnék túllenni rajta, és a kezemben fogni a kislányomat! :-)

Szilvi

2010. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok nekem lejjebb ment a hasam, és nélha napi 1-2x vannak josloim, de keményedés van többször. a lábaim iszonyat dagik, még reggelre sem apad le, nagyon ronda, nem fér bele papucsba se..

Zsuzsi

2010. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/116 A kérdező kommentje:

A hasmenés és a hányinger már komolyabb jel lehet. Sajnos a joslók azok hiába vannak nekem is már 4 napja. De nem tudom hallottátok-e, hogy kedden jön egy hidegfront:)

Én nagyon bízom benne, hogy az meghozza az eredményt:)

Tegnap nem ittam annyit és most nem olyan dagik a lábaim, de már 2 napja alig eszek, ti bírtok enni ebben a nagy melegben? Tegnap is délben vettem rá magam, hogy valamit most már egyek, de azt is csak a baba miatt tettem.

2010. júl. 5. 09:38
 58/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok megint! :-)

Én is eléggé vizesedek, de ma reggelre talán kicsit lejjebb ment. Bea, egyél sok-sok dinnyét, abban rengeteg a víz, és a vitamin is.

Tegnap a vasárnapi ebéd nálunk is lecsó volt, meg pár pontyszeletet rántottam magamnak (más nem eszi rajtam kívül), ilyen könnyű kajákat tudok én is csak elpusztítani.

Remélem, hogy a hidegfront tényleg meghozza a babákat, mert én már nagyon nehezen viselem. Úgy közlekedek, mint egy idős mami. :-)

2010. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/116 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi. Szilvi voltam. :-))
2010. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok hozzánk ideért a front, ver a viz, és össze vissza kalapál a szivem, hidegebb van mint tegnap de inkább fülledt idö.. a fejem szétmegy és hányingerem van, remélem ezek a front miatt vannak..

a labaim nagyon dagik, most már reggelre se apad le és pisilni se járok annyit, inkább gyümit eszem mert nem jön ki a sok folyadék amit bevsizek..

Zsuzsi

2010. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!