Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 37 hetes vagy...

Van itt olyan 37 hetes vagy akörüli kismama, akivel megoszthatnánk egymás tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nagyon szivesen leveleznék olyan utolsó hónapban levő kismamákkal, akik szívesen megosztanák velem terhességük utolsó szakaszát. Ha írtok a végén írjatok nevet is: Beatrix
2010. jún. 26. 17:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/116 A kérdező kommentje:

Szia Kata!

Gratulálok a babádhoz, gondoltam, hogy azért van ez a nagy csend, mert mindenki szülni ment:) Sajnos én mára vagyok kiírva és még mindig semmi jele szülésnek. Már nagyon türelmetlen vagyok, és már nagyon szenvedek. Remélem lassan az én időm is eljön már és én is a kezemben tarthatom a kis hercegnőmet:)

2010. júl. 15. 13:20
 102/116 anonim ***** válasza:

Kata, GRATULÁLOK!!!


Ha lesz energiád és időd, leírnád milyen volt a nagy esemény ? :)


Beatrix akkor már neked is lehet hogy csak órák vannak hátra és elkezdődik valami, bármikor beindulhat :)


Én ma vagyok 37+4 szóval elvileg lenne még időm bőven de nem hiszem sok. Majd eldől :)

Kitartást a nagy melegben és mihamarabbi, könnyű, gyors szülést :)


Anett

2010. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálunk is bekopogtatott a gólya! :-)

2010. július 9-én 3070 gr-al és 51 cm-el megszületett Noémi! A név jelentése: gyönyörűség. Nagyon passzol hozzá, mert tényleg GYÖNYÖRŰ! De a lényeg, hogy egészséges is. Épp ma egy hetes. Imádnivaló kis nőszemély!

Kitartást a szülés előtt állóknak!

Szilvi

2010. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/116 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához neked is Szilvi!

Sajnos én még mindig itthon a 33 fokos lakásban, pocakomban a babával és várjuk, hogy végre ő is kibújjon. Ma beszéltem az orvossal, azt mondta, ha csütörtökig nem indul meg, akkor megindítják. Úgy hogy egy héten belül már tuti én babázhatok:)

2010. júl. 16. 17:14
 105/116 anonim ***** válasza:

Szilvi, gratulálok :) Ha gondoljátok, tegyeketek majd fel képeket a babákról :)

Beatrix, neked a hétre akkor még kitartást, mondogasd a kicsinek, lehet hogy megindul magától!

Ismerősömék (két hónapos a babájuk) úgy jártak hogy azt ígérték nekik kedden indítás, a baba hétfő késő este útnak indult magától :)

Én holnap megyek dokihoz, majd meglátom mit mond. Bár papírforma szerint nekemmég több mint egy hét lenne hátra de hát ha jól érzi magát bent, akkor maradjon csak :) Pont tegnap este gondolkodtam rajta hogy igazából bármennyire kényelmetlen is, azért hiányozni fog a pocak és tuti sokáig reflexből simogatni fogom még :)

Anett

2010. júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/116 A kérdező kommentje:
Igen én is örülnék a babás képeknek, meg ha írnátok nekünk a szülésetekről kicsit. Bár gondolom, most lefoglalja minden perceteket a pici babátok:) Anett mi meg talán együtt szülünk majd, ki tudja:)
2010. júl. 17. 08:30
 107/116 anonim ***** válasza:
Ha a hidegfront meghozza a babákat akkor lehet :))) Mindenesetre gondolok Rád a héten ls drukkolok hogy kibújjon magától :)
2010. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/116 anonim ***** válasza:

Mi újság, csajok? Ki szült azóta? Hogy vagytok?

Mi pénteken töltöttük a második hetünket, Noémi nagyon szépen gyarapodik, azóta hízott 40 dkg-ot. Nagyon örülök neki, hogy tudom szoptatni. :-)

Szilvi

2010. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/116 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kata vagyok. Az én kis Nerinám már 3 hetes, 55 dkg-ot hízott, és ő is imád enni:) Sajnos elég sokat fáj a hasa:( Mennem kell mert éhes:)
2010. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/116 A kérdező kommentje:

Sziasztok mi is megszülettünk végre

3780 g-mal és 50 cm-rel

Nem volt sajnos teljesen komplikációmentes, most is fekszek,de amint felépülök, mindent elmesélek.

A lényeg, hogy a picivel minden rendben.

2010. júl. 27. 20:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!