Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy olyan ember aki nem vegán...

Egy olyan ember aki nem vegán mégis hogy mondhatja, hogy szereti az állatokat?

Figyelt kérdés
hogy lehetséges az, hogy szereti valaki az állatokat majd fizet azért, hogy valaki megcsonkitson majd kegyetlenül legyilkoljon (tiszta feleslegesen) egy állatot? ha szeretsz valakit, az utolsó dolog amit akarsz, hogy az szenvedjen, nem hogy még fizess is ezért....

2021. jún. 27. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
80%
Ugy imadom, hogy meg is eszem 🤭! Te legyel szepen vegan, igy csak szegeny zoldsegek, gyumolcsok es magok szenvednek 😭😭de a csori csirke, az attol jobban lesz, mert te nem eszed meg😌
2021. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
80%

Én szeretem az állatokat!



Főkén hagymával, és némi mustárral..

2021. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
nem, az nem szeretet, ha valakinek a holttestét szereted. a növényeknek pedig nincs központi idegrendszerük, ezért nem szenvednek.
2021. jún. 27. 14:35
 4/67 anonim ***** válasza:
78%
Epp most keszitem azzal a Borjuszeletet 🤭mennyie lesz, egy kis korianderrel 👌🤤
2021. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
84%
Háziállatot nem eszek, a haszonállat meg azért van hogy legyen mit ennünk. Nekem is lenne egy kérdésem: mért ítélkeznek ennyire a vegánok? Mindenki azzal táplálkozik amivel akar, én nem ítélkezek a vegák és vegánok esetében, de te se akarj bűntudatot kelteni másokban, amiért nem a te elveidet vallják és húst is esznek.
2021. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
77%
B+, nem volt elég a tegnapi kérdés?
2021. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
83%
Ertem a zoldseg nem szenvenved mert nincs idegrendszere, de a xsirke igen, ha elkabitom es levagom a fejet es megszem... Tudod kicsin vannak haszonallatok, amik azert leteznek, hogy megegyuk! A nyuzsi is azert van, hogy a roka megegye....
2021. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim válasza:
84%
Persze, akkor sajnáljuk szegény gazellákat is, mert a csúnya rossz gepárd felfalja őket. Biológiailag az ember csúcsragadozó, ugyanúgy, mint egy sas, oroszlán, stb. Meg amúgy is, hadd egyek már azt amit akarok, mégha szeretem is az állatokat... Én nem szólok bele abba, hogy te miért vagy vegán.
2021. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
80%
Nem szenvednek?! Szerencsétlen brokkolinak annyi célja van az életben hogy magot hozzon és ezzel szaporodjon! Erre jössz te és felzabálod mielőtt megtehetné.. Szégyeld magad!
2021. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
83%

Jaj ne nyomjad már ezt a süket dumát. Ne provokálj senkit, mi sem piszkálunk téged.

Es igen az emberi szervezetnek szüksége van húsra IS, mint ahogy rengeteg zöldség gyümölcs stb KELL, mert mindenevő.

Ha te nem eszel húst az a te dolgod. De hagyjál békén másokat is. 🤦‍♂️

2021. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!