Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy olyan ember aki nem vegán...

Egy olyan ember aki nem vegán mégis hogy mondhatja, hogy szereti az állatokat?

Figyelt kérdés
hogy lehetséges az, hogy szereti valaki az állatokat majd fizet azért, hogy valaki megcsonkitson majd kegyetlenül legyilkoljon (tiszta feleslegesen) egy állatot? ha szeretsz valakit, az utolsó dolog amit akarsz, hogy az szenvedjen, nem hogy még fizess is ezért....

2021. jún. 27. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
60%

És akkor mi van? Nyugodtabb a lelked, ha csak kettő állat életét teszed tönkre az önzőséged miatt?

Mert pontosan erről szól a vegánság: hogy egy érző és gondolkodó állat élete többet ér, mint egy szendvics.

És mielőtt valaki azzal jönne, hogy az állatok nem éreznek vagy gondolkodnak: pszichológiát tanulok. Tudom, hogy éreznek és gondolkodnak.

2021. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
60%
60-as, miért tetted idézőjelbe a szenved szót?
2021. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:
a tojasiparban az egy napos him csibeket elve ledaraljak/egy zsakba zarjak ahol osszenyomjak egymast, illetve minden tojo vegul vagohidon kot ki. a tojasipar maga a husipar (vagy rosszabb)
2021. júl. 23. 22:10
 64/67 anonim ***** válasza:
68%

Mert az 59-es azt a kifejezést használta.

Nem voltam még ipari állattartó, úgyhogy nem tudom, hogy valóban szenvednek-e.

De nem mondom, hogy nem, ha úgy gondolnám, azt írtam volna, hogy nem szenvednek.

2021. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
73%

"egy érző és gondolkodó állat élete többet ér, mint egy szendvics"

Szerintem is. De haljunk éhen? Nem vagyok vegán, és nem is mondom, hogy az vagyok, sem képmutató.

2021. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
61%
Nem halsz éhen vegánként sem. Sőt, sokkal több receptet ismertem meg az elmúlt fél évben, mint előtte. Ha valamit elérsz a vegánsággal, hát azt, hogy kitárulnak a lehetőségeid.
2021. júl. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:
ezen konnyen segitunk 64es: nezd meg a Dominion 2018-at vagy az Earthlings-t es dontsd el magad ha szenvednek-e. minden amit bemutatnak ezek a filmek standard eljaras.
2021. júl. 24. 07:53
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!