Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha élő állatot kell leölnöd...

Ha élő állatot kell leölnöd egy versenyben (jelen esetben homárt), akkor meg tudnád tenni, vagy képtelen lennél rá?

Figyelt kérdés
Aki nézi a főzős műsort, tudja, miről beszélek. Úgy viselkednétek, mint T. Anita, hogy sírva megcsinálta, vagy még homárt sem lennétek képesek leszúrni úgy, hogy az állat nem szenved, mert csak egy pillanat az egész.

2021. nov. 19. 13:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 A kérdező kommentje:
Meddig a pontig tudtok állatot megölni? Én csirkét, tyúkot biztos nem volnék képes, de egy páncélost, amit fejben tudok, hogy nem szenved, talán. Tényleg érdekelne, mit gondoltok erről.
2021. nov. 19. 14:04
 2/82 anonim ***** válasza:
34%

Élve főzném meg!


Vágtál már marhát?

2021. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
72%

A következő esetben simán kinyírnám az állatot:

Ha az állat megtámad, veszélyben vagyok és nincs más lehetőség a menekülésre.

Ha az állatot meg fogom enni.

Ha az állat kártevő, rágcsáló és a házam, kertem közelében él.

2021. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
63%
Elképzelhetetlennek tartom, hogy a kezem által céltalanul elpusztuljon egy élőlény. Ez egy Qurva műsor, elborzaszt, hogy állatokat porondon ölnek a szórakoztatás kedvéért. Szörnyetegekké váltunk.
2021. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:

1.! Alkategóriám: állatvédelem. A lelki dolgokra volnék kíváncsi, ki, meddig megy el. Túlreagálta, vagy tényleg ennyire megviselte? A homár egy pillanat. A disznó, marha sok helyen még most is szenved. Nem tudnám végignézni sem.

2.! Nyilvánvaló, de a kártevő rágcsálónak sem tennék ki ragasztót, hogy ott kínlódjon órákig. Pedig nem vagyok megrögzött állatvédő.

2021. nov. 19. 14:22
 6/82 A kérdező kommentje:
4., elképzelhető.
2021. nov. 19. 14:24
 7/82 anonim ***** válasza:
69%
Én városban élek, viszont vannak rokonok akik falun laknak. Disznóvágást sose bírtam, az az egész olyan, mint egy rituális kivégzés. Nem vagyok vega, imádom a húst, de az állat halálát nem bírom nézni. Egyszer öltem meg egy pulykát, de az fej nélkül még futott egy kört, azóta nem vettem részt semmilyen vágáson. Fözőműsorokat elvből utálom, pazarlás az egész.
2021. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudnàm egy csirke nyakàt sem elvàgni. Eszek húst, vàgunk disznót. De addig nem vagyok itthon. Tudom, hogy megeszem, és azért van, de nem tudnàm megtenni. Tudom, hogy nem leszek népszerű, de ez az igazsàg.
2021. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
33%

#4


A szörnyetegek a kerítés túlóldalán vannak,

nekik add ezt elő kisszoknyába tangával!

2021. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
69%
Simán. Sok állatom volt már. Nyúltól bikáig minden. Például a kecskegida kimondottan játékos, szerethető, de ha ott az idő, én is párom is elnyisszantja a nyakát. Persze ebbe bele kell nőni. 4 éves koromtól ott voltam a disznóvágásoknál. Szúrásnál is, hogy szokjam, tanuljam.
2021. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!