Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha élő állatot kell leölnöd...

Ha élő állatot kell leölnöd egy versenyben (jelen esetben homárt), akkor meg tudnád tenni, vagy képtelen lennél rá?

Figyelt kérdés
Aki nézi a főzős műsort, tudja, miről beszélek. Úgy viselkednétek, mint T. Anita, hogy sírva megcsinálta, vagy még homárt sem lennétek képesek leszúrni úgy, hogy az állat nem szenved, mert csak egy pillanat az egész.

2021. nov. 19. 13:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
73%
"Én sohasem tennék ilyet, nem ölnék meg csak úgy állatokat és nem lennék gyilkos mint pár válaszoló itt" Na innentől csak egy hisztis gyereknek tudlak elképzelni. Gyilkos aki ember öl, nem az aki haszonállatot étkezési céllal.
2021. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
17%
Rengeteg mindennel lehet pótolni de én nem fogom az emberek véleményét befolyásolni, nem az a célom. Csupán az én álláspontom osztom meg.
2021. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
61%
"Én sohasem tennék ilyet, nem ölnék meg csak úgy állatokat és nem lennék gyilkos mint pár válaszoló itt" Remélem nem te vagy aki 32-nek vallja magát ezzel a gyermeteg hisztivel.
2021. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
17%
Semmi gondom nincs azzal hogy hisztisnek hisztek, hiszen mindenkinek meg van a joga hozzá, hogy azt higgyen amit akar. Viszont aki bármilyen életet kiolt az az én szememben gyilkos, de itt ugyan az van, mindenki azt gondol amit szeretne.
2021. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
62%
Egészségedre, elég beteges a gondolkodásod. Akkor növényt se egyél, mert a növénytermesztés hatalmas élőhelyeket vesz el a cukcsi állatkáktól, és a csúnya vegák jócskán hozzájárulnak az élőhelyek zsugorodásához. Javaslom fotoszintetizálj, azzal nem okozol kárt.
2021. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
59%
Köszönöm a válaszod de inkább nem, azt meghagyom a többi élőlénynek
2021. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
87%
Nem ölnem meg, mert nem is ennem meg. Tehat a halala szamomra celtalan. Sajnalom a disznot,es a csirket is, de ha enni akarok, akkor muszaj. Csirket akar sajat magam is, egy disznohoz keves lennek, de oket ezert tenyesztik, tartjak. Sokkal jobb,ha tisztessegesen tartjak elete vegeig, majd 1 pillanat alatt megolik, mintha az allattarto telepen sinylodnenek, ezert van a haznal haszonallat. Szelsoseges esetben, mint mar az egyik valaszolo is írta, idegen kutyat is hatastalanitanek barmilyen modon, ha ram, gyerekre, vagy a kutyamra tamad. Akkor eppen nem erdekelne semmi. A vadon elo ragadozok se sajnaljak a predat, ha ehesek. En nem tudnek es nem is akarok vega lenni.
2021. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
29%
37-es én megértelek, hiszen nem bunkón mondtad el az álláspontod, hanem simán kifejtetted a véleményed arról amit gondolsz. Nem baj ha nem szeretnél vega lenni, minden a te döntésed, és senki sem kényszerít rá semmire. Nekem csak az alaptalan gyilkolással van bajom. Hogy azért tenyésztünk egy állatot hogy megöljük. Azért születik, hogy meghaljon. Senki sem azért él hogy meghaljon. Azért él, hogy élvezze az életet, de ezt sokan máshogy látják sajnos.
2021. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
75%
#38, nem azért tartunk állatot, hogy megöljük, hanem hogy alapvető emberi szükségleteinket ellássuk, vagyis a szervezetünket állati eredetű aminosavval.
2021. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
71%
De vannak akik mértéktelenül eszik. Semmi bajom nincs a húsevéssel, hiszen én is eszek húst, csupán az oktalan gyilkolást ítélem el.
2021. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!