Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha élő állatot kell leölnöd...

Ha élő állatot kell leölnöd egy versenyben (jelen esetben homárt), akkor meg tudnád tenni, vagy képtelen lennél rá?

Figyelt kérdés
Aki nézi a főzős műsort, tudja, miről beszélek. Úgy viselkednétek, mint T. Anita, hogy sírva megcsinálta, vagy még homárt sem lennétek képesek leszúrni úgy, hogy az állat nem szenved, mert csak egy pillanat az egész.

2021. nov. 19. 13:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem ölöd meg idővel megfullad. Senki nem fogja biztosítani neki a sósvizi akváriumot. A gyors halál szerintem jobb.
2021. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
92%

Leszögezem, nem vagyok vega.

Sajnos arra sincs pénzem, hogy olyan marhát, stb. vegyek, amelyiket szabadon tartották és nem cuccoltak életében tele antibiotikummal.

Tojásból azt veszem, amelyik szabad tartasú csipcsiptől származik.


Viszont ez a kedvtelésből állatot főzünk épve - márpedig a főzős műsor kedvtelés - szerintem kegyetlenség. Nem reagálta túl, akkor se reagálta volna túl, ha nem teljesíti a feladatot.


Meddig mennék el.

Hát ha lennének sajat állataim jól élnének, de amikor eljön az ideje leölném őket a lehető legkíméletesebb eljárással.


Ha lesz már rá lehetőségem akkor húsból is azt veszem, amelyiknek jó élete volt.

2021. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
76%
# 20as gondolom valami starbucksban nevelkedett avokádóevő 15 éves vegán vagy, így nem nehéz ilyen szélsőséges álláspontot képviselni. Ellenben ha egy önellátó családban nőttél volna fel, ahol ha nem ölöd meg a csirkét,akkor nincs kaja, akkor nem nyomnád ezt a bullshitet,persze jogod van hozzá ,csak nagyon demagóg igazából. Az élőlények megölik és felzabálják egymást ezen a bolygón,jobb ha megbékéltek vele, vagy természetanyánál kell reklamálni .
2021. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
40%
20-as vagyok és csak úgy mellékesen nem illik más népekkel szemben gyűlölködni úgy hogy semmit sem tudunk róluk és a szokásaikról.
2021. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
85%
Rengetegszer csaptam már agyon például halat. Ha húst akarsz enni ez az ára, ha nem te, majd más megöli.
2021. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
0%
A hal pont nem számít húsnak.
2021. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
59%
Nem-túl-kedves 23-as! Szerintem módodban áll nem haragosnak lenni az emberekkel és rosszul ítélkezni fölöttük ha egyszer senki sem bántott téged hanem mint a többi normális ember, csupán kifejtette a véleményét. Először is, ha érdekel, nem 15 éves vagyok, hanem 32. És mélységesen elitélem a starbucksot, de ebbe ne menjünk bele. Nem vagyok avokádóevő vegán, eszem húst, de mértékkel, hetente egyszer. És nyomatékosan megkérlek rá, hogyha valaki nem volt bunkó veled, te se tanúsítsd ezt a viselkedést. Köszönöm szépen.
2021. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
29%
20-as vagyok. Csak mondom, az állatok azért ölik meg egymást, mert nincs más választásuk. Az embereknek viszont van
2021. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
27%
Persze hogy leölném, ha meg akarnám enni. És biztos nem bömbölnék mellé látványosan: Ha nem bírja, ne ölje meg, de ne hisztériázzon. Mondjuk a műsort nem láttam, évek óta nem pusztítom magam tévézéssel.
2021. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
75%

#28,az allatvilaggal való példalózás szerintem is elferdíti ezt a kérdést

Valójában azért eszünk húst, mert szüksége van rá a szervezetünknek.

2021. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!