Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Pontosan mi a gond a Svájcból...

Pontosan mi a gond a Svájcból idevándorolt farkas kilövésével? Miért ekkora gond hogy kilőtték? És ha megölt volna valakit?

Figyelt kérdés
Értem én hogy fél Európán átjött békésen, és? Akkor már a medvét is ki kellett volna lőni amelyik megtámadott annyi embert.

2023. ápr. 20. 20:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos a Tömjén Zsolti emberei mind az 1 Bites kategóriába tartoznak? Hát nem mind, de a hobbivadászok biztosan. AZ oktatásról annyit, hogy 1977 óta csodálatosan fejlődött a környezet- és természetvédelem, egészen 2010-ig. Aztán OG1 alaposan elintézte, ezért van az, hogy csak egy szűkebb körben fontos, az oktatásból kivették, mindenhonnan kivették. A HAVEROK érdekében!
2023. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
20%

Én tényleg nem értem az emberekkel mi van..

Úgy beszélnek róla mintha a régi magyar rajzfilmmel, a

"vuk"-al asszimilálnák a farkast.


Persze akörül nincs felháborodás hogy egy 9 éves gyereket holtan találtak egy csomagtartóban, érdekes mód, pedig neki is előtte állt az élet..

Itt is látszik hogy ezt a farkasos hülyeséget is csak a média pumpálja fel, a sok agyhalott balf*sz meg elérzékenyül rajta... Tökéletes tükör a mai digitális társadalomról..

2023. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 Tevenyereggyarto ***** válasza:
90%

#22


“Persze akörül nincs felháborodás hogy egy 9 éves gyereket holtan találtak egy csomagtartóban, érdekes mód, pedig neki is előtte állt az élet..”


Hát nem tudom te miket szoktál látni, de ha én látok egy ilyen hírt akkor a kommentek közt mindenki gyakorlatilag kivétel nélkül fel van háborodva… Sőt, az olyanoknál nem is láttam egyszer sem olyat ,hogy akár csak egyvalaki csak legyintsen egyet s azt mondja ,hogy mindenki mennyire túlreagálja az esetet. Ezzel a farkasos üggyel kapcsolatban meg mindenhol látok legalább 1-2 ilyen embert.

S igen, egy holtan talált gyerek esete is probléma, meg ez a farkasos eset IS probléma. Attól ,hogy per pillanat fel van kapva a farkas esete még nem azt jelenti ,hogy nincs más gond a világon vagy ,hogy “bezzeg a többivel nem foglalkozik senki”. Nem is értem miért kell mindenhol ezzel jönnötök…

2023. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
87%

" akörül nincs felháborodás hogy egy 9 éves gyereket holtan találtak egy csomagtartóban,"


Hogy jön ez ide????

Én meg az ilyen embereket nem értem! Mi köze van most ennek ehhez?

Az ukrán háború összes áldozatát nem akarod név szerint felsorolni?

Mi a retkes f@szom köze van most ennek ehhez a témához??!!


Mint amikor valaki az 1%-át állatmenhelynek adományozza, és mindig jön valami csökött agyú retek, aki elkezdi a hülyeségét, bezzeg afrikában meg éheznek...

Mi köze van ennek ahhoz?

Hogy jön most ez ide?

Komolyan nem veszed észre a végtelen szemellenzős, döbbenetes butaságodat?

2023. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
3%
Agyhalott idióták vagytok... 🤦
2023. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
83%
22 ott is felháborodás van, úgyhogy befejezhetnéd a hazudozást. A farkas nem véletlenül védett állat, a hozzád hasonló semmire kellők által generált hüjeséget meg pont ideje lenne befejezni. Adjak kölcsön néhány agysejtet, hogy sikerüljön feldolgozni ezt a rengeteg információt?
2023. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kinek megy ennyire nehezen a multitasking, de attól hogy az ember védi az állatokat, még ugyanúgy felháborodik gyerekek halálán, vagy segít az éhezőknek. Nincs olyan, hogy vagy ez vagy az, egyszerre is működhet mindkettő. Én is felháborodom az állatok értelmetlen megölésén, sőt a háziállatok kínzásán, vagy szimplán azon hogy az emberek tudatlanságból ártanak az állatoknak, mert a mai világban még egy cikket sem hajlandóak elolvasni, hogy mire lenne szüksége annak az állatnak, de az korántsem jelenti azt, hogy az emberekkel ne foglalkoznék. Ha az ember önvédelemből támad állatra, akkor nem az embert fogom hibáztatni, sőt azt is elfogadom, hogy a haszonállatot azért tartják, mert később levágják. Ha valakinek segítség kell, úgy segítek ahogy tudok, de ez nem azt jelenti, hogy akkor az állatok élete és jóléte már nem érdekelhet vagy épp fordítva.
2023. ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
100%
#27, így van. Én sem értem, hogy a "vagy-vagy" gondolkodás helyett miért nem lehet "is-is" gondolkodásra átváltani.
2023. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
10%
Az a kérdés hogy egy védett állatnál ami akár az ember számára veszélyes milyen darabszámig terjed a védettség. Meg kell várni hogy kárt okozzon valakiben hogy utána rámozduljon valaki a szabályozásában, vagy mint a KRESZben szokás már a veszély lehetőségét is meg kell előzni. Ha gazdasági szempontból nézzük egy ragadozó a puszta létezésével nap mint nap sok haszonálatot el tudna pusztítani, vagy emberi fogyasztásra alkalmas vadállatokat. Valamint ha egy adófizető állampolgárban kárt tesz akkor az senkinek sem lesz jó. El kell dönteni hogy mi a fontosabb. A farkas vigye e a puskát vagy a vadász.
2023. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
32%

29.


Mennyi időbe tellett ideböfögni ezt a baromsagot?

2023. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!