Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Pontosan mi a gond a Svájcból...

Pontosan mi a gond a Svájcból idevándorolt farkas kilövésével? Miért ekkora gond hogy kilőtték? És ha megölt volna valakit?

Figyelt kérdés
Értem én hogy fél Európán átjött békésen, és? Akkor már a medvét is ki kellett volna lőni amelyik megtámadott annyi embert.

2023. ápr. 20. 20:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
80%
30-as, szerintem el kell engedni az ilyeneket, mint a 29-es, ez ilyenek szó szerint, rosszabbak az állatnál. Butábbak, és kártékonyabbak bármilyen emlős állatnál. Erre csak az lenne a megoldás, ha kihalna a családfájuk, csak hát pont ez a réteg az, amelyik eddig is megoldotta családon belül is a szaporodást.
2023. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
0%
31es most jöttél ki az intézetből vagy mégbent vagy? Kezelőorvosod mit mondott meddig húzod még?
2023. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
75%
32 a butaságod mellett van 0%, a 31es mellett meg 69. Ebből azért nem nehéz levonni, kinek van intézetben a helye
2023. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
84%
29 szerintem van egy törvényi szabályozás, hogy a hozzád hasonló bites csöcseléknek se kelljen tulterhelni a techokolban ázott agysejtjeit: azt a farkast TILOS volt kilőni, emberi élet pedig nem forgott veszélyben, hiába szeretnéd idehisztikézni az apokalipszist.
2023. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:
Azért nem lehet is-is gondolkodás, mert a két eset ég és föld. Az egyik egy holtan talált gyermek, egy ember, sőt, a nemrég Nyíregyháza közelében a nevelőszülők által megölt kisgyerek is ember volt. A farkas meg csak egy állat, egy ösztönlény aki, ha úgy szottyan kedve, tized-huszadmagával ugyanígy megölt volna akár több gyereket is.
2023. ápr. 24. 18:04
 36/71 A kérdező kommentje:

34

Á értem, tehát meg kellett volna várni, amíg a farkas, vagy majd a kölykei téged vagy a te családodat megtámadják és majd akkor intézkedni, talán

2023. ápr. 24. 18:05
 37/71 anonim ***** válasza:
86%

"tized-huszadmagával ugyanígy megölt volna akár több gyereket is."


Te milyen kib@szott torz fantáziavilágban élsz???

Hol van ilyen? Hogy lehet egy írástudó ember ennyire gyengeelméjű? Milyen rémképpel helyettesíted a valóságot ember?

Szó szerint egy téveszmés pszichiátriai eset vagy!

2023. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
83%

Egy erdőben, ami 100 km-re van a legközelebbi emberi településtől, egy farkas 500 méterre elkerüli a kitaposott erdei ösvényt is!


Nagyon szívesen hinném azt, hogy csak trollkodsz, mert egy épelméjű világban , ha valaki ezt komolyan gondolja, nem engedik ki a zárt osztályról, de sajnos a tények azt igazolják, hogy ilyen paranoid skizofrén személyiségek szabadon mászkálnak köztünk!

Rendesen félelmetes!

2023. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
86%

"a farkas, vagy majd a kölykei téged vagy a te családodat megtámadják"


Mikor történt ilyen???!!!

Mikor láttál (nem támadó, csak sima békésen sétálgató) farkas falkát utoljára? Láttál már valaha életedben farkast?

Jártál már erdőben valaha?

Voltál már lakáson kívül életedben? Mi a f@szt zagyválasz???!!!

2023. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan mondom, nem értem az ilyen "gondolkodást" . (nem is akarom)

Meglátsz bármilyen állatot, ja nem bocs, meg se kell látni, szóval tudomást szerzel bármiről, és mint a sötét középkori legdürhőbb vadparasztok, a legelső gondolat, nekimenni kaszával, kapával öljünk meg mindent, pusztítsunk ki mindent!

Döbbenetes szégyen, hogy a mai világban léteznek még ilyenek! Belegondolok, és szó szerint öklendezek, hányingerem van az ilyen ostoba férgektől.

2023. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!