Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mért csak aszt látjátok...

Mért csak aszt látjátok amikor az ember bánt állatot?

Figyelt kérdés
amikor az állatot megölték egyből ott írjátok hogy mocskos szemét meg stb ........... de amikor az volt hogy 9 éves fiút három kutya szétharabdált nem vette észre senki csak megint az állatvédést pofásztátok én azt a 3 kutyát agyon lőtem volna ja meg egyszer ok nélkül egy kutya majdnem megtámadott

2012. okt. 14. 14:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
17%
Kérlekszépen a kutyákon van egy gyengepont..(az enyémen legalábbis) ahol ha megszoritom neki ellazul és leszáll rólam.Nem hal meg ,nem is sérül meg, csak lenyugszik.
2012. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
18%

És ha az a kutya a te gyereked támadja?

Akkor a gyermekedet véded, vagy akkor is állatvédő vagy?

2012. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
ja igaza van na döncsél a kutya ugye eszméletlenül támadja a gyereked már szétharabdálta mit tennél ? lelőnéd egy puskával vagy leszurnád ( tom hülyeség ) ezzel megvédve a gereked de a kutya meghal vagy inkább hagynád meghalni a gyereked ? én védeném a gyerekem
2012. okt. 15. 20:13
 24/35 anonim ***** válasza:
75%
Egy kis trükkel én mindkettőt megtudnám menteni.Jópár kutyát képeztem már ki, és nekem is sok volt,szóval lehet hogy kicsit értek hozzájuk :)
2012. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Andizsuzsi ***** válasza:
86%

Kedves Hajni!


Azt próbáld már megérteni végre, hogy ha valaki a kutyákat védi (köztük én is), az nem azt jelenti, hogy az általad felsorolt esetekben nem az ember életét mentené, függetlenül attól, hogy gyerekem-rokonom, vagy vadidegen. Bármelyikünk gondolkodás nélkül elpusztítaná a kutyát, ha nem lenne más megoldás az emberélet megmentésére. DE. Ilyen esetben is azt mondanám, hogy nem az állat volt a felelős azért, ami történt. Egy kutya sem születik gonosznak, vadnak. A kutyákat mindig az emberek teszik azzá, amivé vált. Azzal, hogy felelőtlenül hagyják őket zaporodni, hogy erdőszélre, utcára teszik őket, nem gondoskodnak róluk, egész életükben láncra verve, magányosan élnek. Vagy éppen hozzá nem értők "képezik" őket őrző-védő feladatokra, csibészeltetik stb. Aztán mikor megtörténik a baj, nem tudják a kutyát kontrollálni. Tetszik, vagy nem, kutyát csak annak lenne szabad tartania, akinek

1. megvan a megfelelő anyagi háttere ahhoz, hogy megfelelő módon etesse, szükség esetén állatorvosi ellátásban részesítse

2. megvan az ideje és akarata ahhoz, hogy megfelelő módon foglalkozzon a kutyával.

És akkor nem is lenne miről beszélgetnünk.

2012. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
és ha annyira engedetlen amikor nevelni akarod jóvá hogy szinte támad oda rúgnál neki ?
2012. okt. 16. 16:37
 27/35 A kérdező kommentje:
mi az a gyengepont
2012. okt. 16. 16:37
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha vad kutyát szeretnék "jóvá" nevelni, akkor biztos, hogy lenne annyi eszem, hogy megoldjam azt, hogy semmiképp ne támadjon rám. Belerúgni semmiképp, mert akkor nem érne semmit a képzés. És kutyát amúgy sem bántok.
2012. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
de mi az a gyengepontja ?
2012. okt. 17. 16:11
 30/35 anonim ***** válasza:
74%
Hát az én kutyámon pl. az hogy a mellső lábánál a vállát ha egy picit megszorítom.Azt nemtudom más kutyáján is az e, az enyémen igen.De minden élőlénynek van gyengepontja
2012. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!