Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem tudjátok véletlen hogyha...

Nem tudjátok véletlen hogyha ellopom a szomszéd aranyhalat és oda adom a macskának az állatkínzás-e? Nagyon félek, hogy feljelent a szomszéd ha megtudja hogy én tuntetem el a halacskáját.

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 00:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Az állatkínzás,ha ellopom a macskádat és véletlenül odaadom vacsorára a két bullterriernek? :)
2013. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az en kis macskamot nem lophatja el senki.
2013. máj. 21. 09:36
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

Lehet azert ir ekezet nelkul mert a mai telefonokban pl. A nokia lumia nincs ekezet a billentyuzeten.

Sokan bunkosagnak mondjatok pedig nem tehetunk rola...

2013. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
30%

Utolsó válaszoló


Itt,pedig csak egy kis ártatlan halacskáról van-volt szó és nem ékezetekről!

Kérdező!

Már ne álmodozz a halacskáról,megtudtam innen a netről a róssz szándekod,már tovább is ajándekoztam kis aranyhalacskám,most a szegény macskád éhen fog pusztulni.

2013. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

Utolso valaszolo.nezd meg az elso oldalt es olvashatod hogy kifogasoltak az ekezetek nelkuli kommenteket!!


Kar,mert en a macskanak drukkoltam....

2013. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%

Az en kis macskamot nem lophatja el senki.



kábé olyan könnyű, mint szomszédtól halat lopni

2013. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
43%
Mi bajod az aranyhalakkal? Átb@sztak? Nem teljesítették a kívnságodat? Egyébként a fent leírt eset tényleg állatkínzásnak minősül, ugyais, ha jól emlékszem, a macskák Wiskast vennének.
2013. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Állatkinzásnak nem minősül, mivel a macska ragadozó az aranyhal pedig lehetséegs prédaállat. dE elég nagy köcsög lehetsz, hogy a szomszéd aranyhalát csóreszolod.
2013. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!