Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Borzasztó szerencsétlen...

Borzasztó szerencsétlen körülmények között veszítettem el a cicámat. Tényleg nem volt jogos számon kérni azokat, akik látták a balesetet, és segíthettek volna rajta, de nem tették?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt, az eladók viselkedése elképesztően szívtelen. A macskák is kieshetnek az ablakon, nem árt óvintézkedéseket tenni. Hogy legközelebb ne történjen ilyen jó lenne, ha nem szellőztetnétek, ha a macska ott van a szobában. És szereljetek fel legalább egy szúnyoghálót, még az is jobb mint a semmi. Nem bántani akarlak, ami történt megtörtént, de legalább ne forduljon elő még egyszer.
2013. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__allatvedelem__5084797..


Nem a te cicád? Tudom, szinte 0 az esély, de hátha...

2013. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi emberek sokszor egymáson sem segítünk, ha valaki rosszul lesz az utszán.
2013. dec. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ismerősömék egyszer az utcán koldultak össze pénzt a járókelőktől egy macska ellátására, akit úgy találtak, de éppen nem volt náluk annyi. Az állatorvos pedig nem látta el az állatot, amikor mondták, hogy nem az övék, és nincs náluk elég pénz, de sürgős lenne. Szóval még állatorvos is van, aki hagyna meghalni egy állatot.
2013. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azóta is keresem a cicát vagy a "maradványait", de sajnos semmi :(. Az a gond, hogy ez itt a belváros, sok régi ház, rengeteg a hiányzó pinceablak, építési terület, ahová képtelen vagyok bejutni, mert nem engednek be egész egyszerűen vagy még ki is röhögnek, hogy miért akarok bejutni... Ha netán mégsem meghalni ment, és valaki megtalálta, akkor még lehet jó sora, ezzel próbálom vigasztalni magam. Egyébként nagyon csúnyán kiosztottam azt a két nőszemélyt, remélem soha többé nem alszanak nyugodtan ezek után. Nekünk pedig itt már biztosan nem lesz másik, talán ha majd egy normális környékre sikerül költözni.


Aki találta a cicust, biztosan nem ő volt, mert már nem volt kölyök :( De legalább vannak még jólelkű emberek, nem csak ilyen szívtelen szennyek.

2013. dec. 11. 09:14
 16/17 A kérdező kommentje:
Az állatorvos pedig, akit az utolsó válaszoló ír, hát komolyan nem találok rá szavakat... Tudom milyen nehéz egyáltalán bejutni az egyetemen erre a szakra, és akik elvégzik, még van köztük ilyen?! Igaz, a sima orvosokról is hallunk cifra történeteket...
2013. dec. 11. 09:17
 17/17 anonim ***** válasza:

Én mondtam volna h mi a faxér nem tudtak neki segíteni de ha nem találtad meg akkor a remény hal meg utoljára.

A macskák tényleg nagyon erősek : régebben volt egy cica akit apu hozott el mert ott koldult a munkahelyénel haza hozta. Aztán elbaxta vki és összetört a medencéje mindene és húzta magát a földön, mien erős volt meggyógyult :) aztán öt is megmérgezte vki/vmi :( hat ezvan

2014. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!