Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit lehet tenni ilyen szomszéd...

Mit lehet tenni ilyen szomszéd ellen?

Figyelt kérdés

Volt egy 5 honapos Rotweiller kiskutyám Rufusznak hívták. Sok "szakértő" szerint a legszebb Rotik egyike volt a szomszédommal aki a nagy néném nagyon sokat vitatkozunk mert mindig belénk köt feljelent minket és mi mindig ráhagytuk. Sokszor beígérte hogy megmérgezi a kutyáinkat van két tacskó és ugye Rufusz az egyik tacsi mindig elkapja a macskáit dehát mit tegyek mindig átjönnek nem bírom megmenteni mindig. Úgy sajnáltam a cicákat. Egyszer a szomszéd megmérgezte Rufuszt belehalt a szívem majd megszakad. Elvesztettem az egyetlen barátomat vele játszottam szerettük egymást nagyon imádtam anyukámék is egyszerűen olyan kapcsolat volt ez ami még emberek között is ritka amikor haldoklott akkor mellette ültem simogattam. Rufusz meghalt eltemettük a szomszéd nevet sajna kimondott bizonyíték nincsen.

Ez az előzmény!!!

Most a fentebb említett kutyusnak a testvérét kaptam megy és úgy néz ki őt is megmérgezték a doktor 2-3 órán belül kijön mit tegyek félek nagyon segítsetek


2014. jan. 27. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én feljelenteném, mert bár kétlem, hogy számon fogják kérni, de hátha. Hangfelvételt is lehetne készíteni, ha ilyen fenyegetőzős típus.


Te magad annyit tudsz tenni, hogy amíg ő a szomszédotok, nem lesz kutyád. Még ha benn is tartanád a házban, csak felügyelettel menne ki, élelemmegtagadás jól menne, akkor sem lehetnél benne 100%-ig biztos, hogy nem fog felenni semmit, amit átdobtak. Nagyon úgy tűnik, hogy hogy ha lesz is újabb kutyus, halálra lesz ítélve már a megérkezésekor.

2014. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Édes Istenem , hogy lehet valaki ennyire gonosz...pfff...A telefonos ötlet jó!!!!...Menj át hozzá és mond , hogy venni fogsz még egy kutyát...szerintem erre azt mondaná, hogy akkor azt is megmérgezi..és meg is van a bizonyíték, de ha nem jött össze akkor feljelentés,boncolás...stb..
2014. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igenis csuknak le embereket állatkínzásért. Most is van egy ilyen hír. Fel kell jelenteni.

Az állatait ne bántsd, nem azok tehetnek róla, hogy idióta. Mellesleg akkor Te is állatkínzóvá válsz.

Működnek még az álarcos jótevők is..

2014. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?:(
2014. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2014. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!