Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti jártok cirkuszba? Nem...

Ti jártok cirkuszba? Nem tartjátok állatkínzásnak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 22:19
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
75%
Szerintem nagyon is állatkínzás.Mindig is annak tartottam. Ráadásul félek a bohócoktól .:/
2014. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
51%
Gyerekkoromban azt hittem hogy kockacukorral tanítják be az állatokat, de úgy sem voltam elragadtatva tőle. Így meg pláne. Rengeteg gyalázatos dolgot művelnek az emberek. Pl itt egy másik: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__4..
2014. márc. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
17%

Szerintem nem állatkinzás.szeretik azokat az állatokat es rengeteget foglalkoznak velük.amugy meg honnan tudod hogy minden cirkuszban ez van?

Peldaul a Cirque du soleilben nincsenek allatok se.szerintem előiteletes minden cirkuszra ramondani hogy allatkinzo.biztos van olyan cirkusz is de nem mind!!

2014. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
75%
Előző, egy vadállat nem fog az ember kedvéért pitizni, csak azért, hogy elnyerje az elismerését. Egy kutya igen, de az háziasított, és az embert falkavezérnek és barátnak tekinti. A vadállatok akaratát újra és újra meg kell törni. És az nem megy kockacukorral, hanem ostorral, bottal és elektromos áramütéssel. De ha nem is kellene erőszak, akkor sem normális egy állatot idióta trükkökre tanítani, főleg a vadállatokat nem. Ez minden cirkuszra igaz, akik állatokkal lépnek fel.
2014. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!