Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek szeretheti valaki...

Szerintetek szeretheti valaki az állatokat úgy is ha eszik húst?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 21:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
79%
Én szoktam húst enni elég sokszor és imádom a kiskutyámat, már a 8. éve van velem, akkor ez most hogy van?:O
2014. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igen.
2014. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
56%
SIMÁN
2014. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
68%
Ez milyen kérdés? :D eszek húst, és szeretem az állatokat... A természet rendje, hogy megesszuk őket
2014. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 $$$$$ ***** válasza:
55%
Én minden állatot szeretek . És én nem is tudom megölni őket. De húst attol mèg esuek az ember mindenevő kell ennie húst.
2014. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Mondjuk én nagyon megválogatom, honnan szerzem be a húst és a tojást. Csak vidékről, nagyszülőktől vagy az ő ismerősüktől, ahol tudom, h jó élete volt szegény állatkának, mielőtt levágták. Ha éppen nincs nekik eladó, inkább nem eszem húst. Ha szupermarketbe megyek és látom a husikat a pulton, mindig eszembe jutnak azok a kiborító petás videók, amiket láttam és egyszerűen elmegy a kedvem a húsevéstől.
2014. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 KGabi0000 ***** válasza:
58%
Én nagyon szeretem az állatokat,de az ember csirkét,malacot,nyulat eszik.Mindegyikből azt a fajtát,aminek az a célja,hogy megegyék.Az embernek pedig szüksége van húsra.
2014. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
én is eszek de szeretem is az állatokat
2014. szept. 2. 21:46
 9/43 anonim ***** válasza:
30%

Ha valaki eszik húst, akkor nem mondhatja, hogy szereti az állatokat (tehát minden állatot).

Az ilyen ember szereti pl. a kutyákat vagy a macskákat, vagy tengerimalacokat stb.... de a többi állat sorsa nem érdekli, akikből hasznost húz. Ha szeretünk valakit, akkor nem akarjuk, hogy szenvedjen, vagy hogy megöljék. És nem veszünk részt ebben.

2014. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, akkor ezek szerint én nem szeretem a csirkét, a pulykát, a sertést, és a halakat, illetve a tengeri herkentyűket, mert ezeket eszem meg. Akkor most soroljam fel az összes többi állatfajt a földön, vagy hangsúlyozzam ki, hogy szeretem az állatokat a fentiek kivételével? :) Az ember mindenevő, tehát természetéből adódóan eszik húst (persze meggyőződés szerint valaki nem él vele, de attól még a szervezetünk alapvetően nem csak növényevésre van beállva). Az állatok szeretete ettől független. Én pl. figyelek arra, hogy az említett húsokat csak rendes gazdálkodásból szerezzem be (legjobb a házi), ahol rendes körülmények között tartották őket. Ezek mellett örökbe fogadok, próbálok segíteni menhelyeknek, és előbb tessékelem ki a bogarat az ablakon, minthogy leüssem. Én állatszeretőnek tartom magam, még akkor is, ha ez egyes vegáknak nem tetszik :)
2014. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!