Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Normális, hogy ennyire szerete...

Normális, hogy ennyire szeretem az állatokat?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta és azóta csak egyre fokozottabban érzem, ha bármelyik állatomra ránézek, hogy akár az életemet is odaadnám értük. A kutyákért rajongok legjobban, régebben kutyakonzervvel a táskámban jártam munkába, hogy ha meglátok az utcán egy kóbor állatot, akkor meg tudjam etetni. Néha azt érzem, sokkal jobban szeretem őket, mint az embereket. Ha rájuk nézek, könnybe lábad a szemem, pedig nem vagyok annyira elérzékenyülős típus. Ugyanígy vagyok a gekkóimmal, a tengeri malacommal is. Minden állatom hihetetlenül kezes, még a tarisznyarákomat is olyan szeretettel nevelgettem egészen a haláláig, hogy a kezemből evett. Nagyon megviselt, mikor elvesztettem.


Mennyire normális dolog ez? Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert az édesanyám és a nővérem szerint már túlzás, amit csinálok. Szerencsére a párom is nagyon szereti az állatokat, így őt nem zavarja.


33/N



2014. szept. 12. 11:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10 es

engem nem erdekelnek az afrikai meg egyeb ehezok. amelyik elpusztul ugyis szuletik 100 masik helyette, kulonben se szeretem a gyerekeket.

2019. nov. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez beteg dolog...
2023. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
12 es en teljesen megertem a kerdezot nekem mindig is fontosabbak es szeretnivalobbak voltak mindennel . jo hogy a ferjem is ilyen, nem tudnek mas emberrel elni.en meg azt tartom betegesnek ahogy sokan a gyerekeiket imadjak minden kritika nelkul akkor is ha olyan ronda mint a bun.
2023. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13.as Jó, de a gyerek az övé, az ő vére, genetikája, magát látja benne stb.Az állat meg csak egy állat, kb mint egy idegen ember, csak még beszélgetni se lehet vele.
2023. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Engem nem kulonosebben erdekel hogy a gyerek kinek a vere. es szamomra az allat mindig ertekesebb egy gyereknel. mire egy kolyok felno egy csomo szenvedes meg lemondas jar vele aztan egyaltalan nem biztos hogy olyan ember lesz akit lehet kedvelni vagy szeretni. en az allataimmal sokkal jobban meg tudom magam ertetni mint mondjuk egy 5 eves gyerekkel. a gyerek csak eszik, sz@rik meg uvolt. mire valamennyire kommunikalni kepes legalabb 10 eves. hat nekem ez nem hianyzana hogy a ssz@rt takaritsam utana, versegi kapcsolat ide vagy oda. az anyam sem erdemelte meg a torodest, 23 eve nem is lattam es nem is fogom, pedig o emberbol van . allitolag....
2023. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
ha valasztani kellene kit mentek ki a folyobol egy gyereket vagy egy allatot gondolkodas nelkul az allatot mentenem minden aron.
2023. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ti betegek vagytok, vagy lelki sérültek...😂
2023. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem baj mi remekul erezzuk magunkat igy;-))) en pl. ki nem allhatom a gyerekeket idegesit meg a latvanyuk is.
2023. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!