Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miert kell ellene eljarast...

Miert kell ellene eljarast inditani? (autoban hagyott kutya lehuzott ablakokkal)

Figyelt kérdés

Nem ertem ezt a cikket:


[link]


Az ablak nyitva volt, lehet a kutyanak csak egy sima epilepszias rohama volt aminek egadta vilagon semmi koze nem volt a hoseghez, szegeny embert ezert meg most megkovezik.


2015. júl. 21. 17:31
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
20 perc alatt egy kutya sem sul halalra a napon??
2015. júl. 21. 17:32
 2/51 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem a napon sülés a lényeg, hanem, hogy az autóban ilyenkor pokoli hőség van. Szó szerint. Én se hiszem, hogy kibírnám 20 percig, hát még egy pici kutya.

Mondjuk a lehúzott ablak jó pont, látszik hogy előre gondolkodott a gazdája, de 20 perc akkor is nagyon sok.

Ha valami betegsége van a kutyának, ami miatt így viselkedett, az úgyis ki fog derülni az eljárás során, nem?

2015. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
12%

Nem az állatokat akarom bántani,de az utóbbi időben igencsak a ló másik oldalán vannak dolgok.

Rendben,hogy ne zárja be,de Elvileg szájkosár nélkül nem lehetne kutyát másik közé vinni.

Ha nincs akkor marad az udvaron,kenelben...

2015. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld ki 5 percre ülj be a kocsidba, akár ihatsz is. Ha frissen és üdén szállsz ki, vagy így fogod gondolni továbra is teljes szivedből akkor igazad van. Viszont ha nem birod ki akkor minimum fogd be.
2015. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
92%

SOHA nem hagyunk állatot és gyereket az autóban nyáron!

Ráadásul ez az idióta még a napra is parkolt! Tudod mennyi idő kell ahhoz ebben a hőségben, hogy felforrósodjon az autó? Maximum 5 perc!

Nagyon nagyon remélem hogy meggyógyul a kutyus, és vissza se adják annak az embernek!

Fuuuuuu, de felidegesítettem most magam. :D

2015. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
12%
ezt én sem értem miért tilos az állatkínzás
2015. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
92%

3# Te most nagyon elkanyarodtál, mert nem erről szól a kérdés hogy szájkosárral vigyük-e a kutyát emberek közé vagy nélküle.

Résre lehúzott ablak 20 perc múlva lósz&rt sem ér, aki nem hiszi próbálja ki. Egy epilepsziás rohamot a hőgutától könnyen meg fog tudni állapítani egy orvos.

Nem értem miért kérdés ez folyton, nem hiszem el, hogy nem tapasztalta már mindenki, hogy ilyen melegben milyen borzasztó a kaszniban egy álló autóban még lehúzott ablaknál is. Piros lámpánál pár perc alatt ideges lesz az ember és alig várja hogy elindulhasson. Akkor miért olyan érthetetlen, hogy egy résre lehúzott ablakkal, álló autóban hogy felmelegszik a levegő? Hiába van lehúzva! nem jár a levegő! Kilehet próbálni!

2015. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
8%

Azért arra kíváncsi lennék ha nem kutya lenne,hanem mondjuk fehér egér akkor is ilyen felháborító lenne-e.


Gyerekkel pedig nem vonunk párhuzamot ha állatról van szó!

2015. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
93%

8-as, nyugodtan lehet párhuzamot vonni, a kisgyerek és az állat is kiszolgáltatott lények, akik a szülők jóindulatának vannak alárendelve. Egyik se tud kimászni a kocsiból, ha bezárták.

A fehér egereket is nagyon sajnálnám hasonló esetben, de őket nem igazán szokták a kocsiban hagyni, mivel nem hurcibálják őket mindenhova magukkal a gazdáik.

2015. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
92%

Az ablak csak résnyire volt nyitva, akik rátaláltak a kutyára tolták lejjebb az ablakot, hogy kitudják nyitni az ajtót. A kutya nyüszített, sírt.

Érdekes a véleményed, remélem téged felejtenek egyszer bent az autóban, hogy átéld miről van szó! :)

2015. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!