Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miert kell ellene eljarast...

Miert kell ellene eljarast inditani? (autoban hagyott kutya lehuzott ablakokkal)

Figyelt kérdés

Nem ertem ezt a cikket:


[link]


Az ablak nyitva volt, lehet a kutyanak csak egy sima epilepszias rohama volt aminek egadta vilagon semmi koze nem volt a hoseghez, szegeny embert ezert meg most megkovezik.


2015. júl. 21. 17:31
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Egy gyereket ne hasonlitsunk mar ossze egy kutyaval vagy egy nyamvadt macskaval. Legkozelebb ralepek egy csigara es feljelentenek allatkinzasert.
2015. júl. 21. 19:14
 42/51 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, nem akartam elhinni, hogy valaki ilyen szinten érzelmi fogyatékos legyen..... Pedig de. Sokszor eszembe jut, hogy embereknél is be kéne vezetni a tenyészalkalmassági vizsgát, és aki megbukik, azt ivartalanítani. Azt kell mondjam, ez is egy ilyen alkalom.
2015. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
79%
Az a szép, hogy e a téma az állatvédelem kategóriában folyik, mert a kérdező oda helyezte. :-)
2015. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező én téged nem, hogy állatok, emberek közé se engednélek. Félelmetesen ostoba vagy.
2015. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjátok! Nyilvánvalóan provokál. Ennyire ostoba ember a valóságban nem létezhet, aki ilyen kérdést komolyan feltesz...
2015. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 dalmyka21 válasza:
52%
,,szegeny embert ezert meg most megkovezik." no comment... remélem a lehető legnagyobb bírságot kapod...
2015. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
84%
Aki egy kutyáról sem képes gondoskodni, felmérni az igényeit, megfelelően tartani és nevelni, annak nem szabadna gyereket sem vállalnia. Én igenis összehasonlítom a kutyát és a gyereket, mert az elv ugyanaz.
2015. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
10%

A legnagyobb tisztelettel kérdezem:

Ha a kutya a gyerek...én mondjuk a hiéna,akkor aki szerint a kutya és a gyerek ugyanaz akkor mivel eteti?

Elítélem az állatokkal nem megfelelően viselkedőket,de azért egy gyerek meg egy kutya közt nem különbség van,hanem összehasonlíthatatlan!

A világ összes kutyája,macskája,csirkéje,kihalás szélén álló állata nem ér fel egy gyerekkel!

Maradok tisztelettel!

2015. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
75%
48-as, leírtuk már többször, hogy nem az értéke alapján vontunk párhuzamot a gyerek és a kutya között, hanem a helyzetük alapján. Mindkettő kiszolgáltatott, magán segíteni nem tudó élőlény, aki a róla gondoskodókra van bízva. Ha egy 1 éves babát és egy palotapincsit 2 órára bezársz a kocsiba egy júliusi napon, mindkettőnek annyi.
2015. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
79%

48.

Szerintem azt, hogy kinek/minek van eszmei értéke, fontossága, nem te döntöd el.

Nekem két macskám van, és egy kutyám, és jobban szeretem őket egy idegen gyereknél, sőt, a rokongyerekeknél is. Húha, húha. Most aztán mi lesz?

Azért, mert valaki nem úgy gondolkodok, mint te, akkor már hülye?

2015. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!