Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miert kell ellene eljarast...

Miert kell ellene eljarast inditani? (autoban hagyott kutya lehuzott ablakokkal)

Figyelt kérdés

Nem ertem ezt a cikket:


[link]


Az ablak nyitva volt, lehet a kutyanak csak egy sima epilepszias rohama volt aminek egadta vilagon semmi koze nem volt a hoseghez, szegeny embert ezert meg most megkovezik.


2015. júl. 21. 17:31
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a kérdezőnek nincs autója. Megkockáztatom, hogy életében nem is ült még nyáron autóba.

Amúgy én 38 fokban, tűző napon is csak a hónaljamnál és a hajlatoknál szoktam láthatóan izzadni. Sosem folyik rólam a víz.

2015. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
90%

Tisztelt Emberek!


Ezennel szeretettel meghívok mindenkit a "Kérdező VS Forró Autó" kihívásra!

Budapesten, a Hősök terére beállok az autóval, (igen, tűző napra), beültetjük a kérdezőt, és megnézzük meddig bírja! Ha bent tud maradni 10 percig, mindenki a földig hajolva könyörög majd a bocsánatáért!

Ha nem tud bent maradni, akkor mindenkit meghív egy jó hideg üdítőre, vagy elvisz minket strandolni. :)

2015. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
87%

Am egy hiba van a válaszokban. Az autóban a napon nem 40 fok van. Sokkal több! Akár 50-60 is!

Kérdező, te meg ritka hülye vagy.

2015. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, de akkor sem kellene egy ember ellen megalazo birosagi eljarast inditani. Ebbol nagyon nagy erkolcsi kara lesz, mindeki hogy fog ra nezni meg a facebookjat teleirkaljak olyan idiotak mint ti hogy "gyilkos", mikozben csak egy allatrol van szo. Kinaban mindennap levagnak tobb ezer kutyat es megeszik.
2015. júl. 21. 18:47
 35/51 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig nem tudom eldönteni, hogy troll vagy, vagy egy sötét idióta.
2015. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
91%
Pedig kell indítani! Mert ő felelt az állatért! Ha neked lenne pl gyereked, a szomszéd kuvasza megharapja, maradandó kárt tesz benne akkor szerinted annyi elég lenne hogy ejnye bejnye? Nem. A gazda felelős a kutya tettei miatt. De nem csak ilyen esetben. Mindig! Jelen helyzetben is. A kutya nem tudja kinyitni a kocsit hogy kijöjjön, hogy életben maradjon. Az a barom gazdi dolga lett volna h nem teszi ennek ki!
2015. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
90%

"csak egy állatról van szó"...Pont ezért érdemel hatalmas megszégyenítést, mert valószínūleg õ is így gondolkodik.

Te sem érdemelnél különbet.

2015. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, én értem, hogy próbálod az ő oldalát is nézni, és én sem gondolom, hogy a meghurcolás jó dolog (tök mindegy, miről van szó), de:

- tele van plakátolva a város és a net is azzal, hogy kutyát NEM hagyunk a kocsiban

- az állatvédelmi törvény nem ismerete pedig nem mentesít a betartása alól. Vagy valami ilyesmi.


Ez állatkínzásnak minősül, az állatkínzást pedig a törvény bünteti.

Jóérzésű embernek amúgy se kell törvény az ilyesmihez, mert az képes az empátiára és nem hagy benn nemhogy 20, de 5 percig se állatot a kocsiban. A maradéknak meg ott a büntetéssel való fenyegetés.

2015. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező: Képzeld el, hogy vannak helyek ,ahol nem a kutyát, de az embert is megeszik rituáléból a mai napig. Na erre varrjál gombot.

Ha úgy tetszik nem azt büntetik, hogy kutyát, macskát hagyott az autóban, hanem a felfogást. Érted?

Gondold végig, hogy hány cselekvőképes sofőr üldögél az álló autóban szükségtelenül ha 40 fok van? Senki ugye? Mert igyekszik kiszállni meg szellőztetni. Meg mikor vissza ér a tragacsához, akkor is azzal kezdi, hogy kinyitja az ajtókat, és letekeri az ablakot. Akkor hogy jön ahhoz, hogy egy védtelen élőlényt oda bezárjon, ahonnan ő is menekül? Ha erre tudsz válaszolni, akkor megértem a kérdésedet.

2015. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
88%
Najó. Mostmár látom. Csak provokál. Hagyjátok. :)
2015. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!