Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szüleim meg akarják ölni a...

A szüleim meg akarják ölni a kismacskákat, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Nem akarnak több macskát, ezért patkánymérget akarnak etetni az anyamacskával (még nem születtek meg), de ahogy ismerem őket, tényleg megteszik!! Csak egy kis adagot akarnak neki adni, hogy a felnőtt macska ne haljon bele! De szerintem neki is baja lenne es ez állatkínzás!! Csak eppen őket ez nem érdekli...mit tehetek?? Nem kamu kérdés, véletlen hallottam meg, hogy ezt beszélgették😩😩😩😪😪😪😭😭

2016. jún. 9. 16:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%

Miért tudatlanozzátok le a szülőket?


Évszázadok óta falun az a szokás hogy max 1 cicát vagy kutyát tartanak meg és a többit vízbe fullasztják vagy elássák.

2016. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, ugyanolyan tudatlan, műveletlen bunkó vagy, mint szegény posztoló szülei.
2016. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%
Attól, hogy ez a "szokás", normális épeszű ember nem gyilkol ártatlan kis állatokat, hanem elviszi a nőstényt ivartalaníttatni, és hopp, máris nincs felesleges szaporulat.
2016. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%
Még egyszer leírom, hogy aki elhiszi, hogy patkánymérget lehet úgy adni az anymacskának, hogy csak a kölykök dögöljenek meg, az... nem is tudom, hogyan lehet ezt máshogy megfogalmazni. Durvábban lehet, de máshogy nem, az egy tudatlan ember, ki kell mondani.
2016. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%
#12 Ez van! De akkor is ez a szokás, nem én találtam ki.
2016. jún. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem ez a szokás... Ez VOLT a szokás! Érdekes, nagyanyám meg dédanyám még valóban csinált ilyeneket, de amióta lehetőségük van ivartalanítani, megteszik!

A rossz szokásokat el kell törölni, mert káros a társadalomra!

Kérdező: Mi lett a cicával?

2016. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Ne haragudj meg, de a szüleid igazi gyökerek! Ha ivartalanítva lenne az anyamacska akkor nem szülne! Ő is be le fog halni a méregbe. Vigyétek menhelyre a macskát akkor ès lehetőleg ne vegyenek magukhoz több állatot!
2016. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Andris*** válasza:
62%
Szerintem a te szüleidet kéne etetni patkányméreggel!
2016. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
#18 nana, csak nyugisan! Mi lenne ha a te szüleidre mondana valaki ilyet?
2016. jún. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Klavaro válasza:
60%
#19 Ilyen gondolattal én bele is tenném a kajájukba. ;)
2016. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!