Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szüleim meg akarják ölni a...

A szüleim meg akarják ölni a kismacskákat, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Nem akarnak több macskát, ezért patkánymérget akarnak etetni az anyamacskával (még nem születtek meg), de ahogy ismerem őket, tényleg megteszik!! Csak egy kis adagot akarnak neki adni, hogy a felnőtt macska ne haljon bele! De szerintem neki is baja lenne es ez állatkínzás!! Csak eppen őket ez nem érdekli...mit tehetek?? Nem kamu kérdés, véletlen hallottam meg, hogy ezt beszélgették😩😩😩😪😪😪😭😭

2016. jún. 9. 16:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Fogd a macskát és vidd el egy állatmenhelyre vagy valamilyen állatvédő szervezethez, valahol biztos be tudják fogadni. Sajnálom, hogy ilyen beteg szüleid vannak....
2016. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

,,Miért tudatlanozzátok le a szülőket?


Évszázadok óta falun az a szokás hogy max 1 cicát vagy kutyát tartanak meg és a többit vízbe fullasztják vagy elássák.,,


Igazad van. Szerintem a ,,legjobb,, vizbe fullasztani a kiscicákat de rögtön, vagy maximum 1 nappal később ahogy megszülettek. Én úri huncutságnak tartom hogy ész nélkül hagyunk akárhány macskát, kutyát mert kiskorukba sajnáljuk megfojtani. Sőt képmutatásnak, mert ugye ha születik kismacskánk, és megkérdeznénk kinek kel, senkinek se kéne de ha elmondom hogy megfojtjuk, jaaj szegény cicák.

2016. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ja! És én azt se bánnám ha anyu ivartalanitaná azt a macskát, de ha egyszer nem akarja. Hiába mondom neki, nem akarja elvinni az orvoshoz. De mikor ,,el kell intázni,, a cicákat akkor sirva teszi. Ha meghagytunk volna minden cicát már 25 cicánk volna akiket nem tudnánk etetni és rosszabb volna élniük mintha kicsikorukban meghalnának.
2016. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ez az állatkinzás:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__7795662-a-sz..

A kérdésre válaszolva rá kell venned a szüleidet hogy ne etessenek patkánymérget az anyamacskával mert elpusztul tőle. Meg ha nem is pusztul el tőle de a kismacskák elpusztulnak és nem fognak tudni megszületni és abba is belehal az anyamacska. Én megértem hogy a szüleidnek nincs mit csináljanak a cicákkal (nincs kinek elajándékozni, tartani meg nem lehet annyi macskát mert nincs miből etetni), mink is úgy vagyunk, hisz irtam az első 3 válaszomban, de akkor jobb úgy csinálni ahogy irtam. Értem én hogy sajnálod a macskákat, de az nem elég. Miből etetnétek őket, mikor megnőnek ők is fialnak..és tovább és tovább. Az embernek gondolkozni kell, nem hagyhat meg minden cicát. Gondoljatok beler, van aki az embergyereket se hagyja meg hanem abortuszt csinál ami sokkal nagyobb bün.

2016. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
60%
Először magukon kellene kipróbálni, úgyse akarnak már több gyereket >:)
2016. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!