Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » SEGÍTSÉG! Mit csináljak?...

SEGÍTSÉG! Mit csináljak? (Szegény nyuszim kikészül! )

Figyelt kérdés
Az van hogy ma reggel mint mindíg bemegyek a nyuszihoz a szobába erre mit látok?Azt hogy a szomszéd macskája a nyuszi ketrecén ül.Hát azt hittem hogy megüt a guta.Annyira ideges lettem hogy felkaptam egy kést.Legszívesebben nekidobtam volna a macskának.Végül kikergettem.Szegény nyuszim teljesen halálra volt rémülve, meg se moccant.Az első dolgunk az volt hogy szóltunk a szomszédoknak.(Ausztráliaiak).Erre neki állnak feljebb hogy ez nem az ő dolguk, és oldjuk meg ahogy tudjuk.Megjegyzem bérlők, úgyhogy semmi joguk nincs állatot tartani a lakásban.És pofázni a többi lakóval.Úgy képzeljétek el, hogy van egy terasz, ami egy üvegfallal el van felezve.Egyik fele a miénk, a másik az övék.Azon kerüsztül jön-megy a macska.A teraszajtónk előtt mg rács van.Résnyire minden éjszaka nyitva hagyom az ablakokat vagy a teraszajtót hogy kapjon levegőt a nyuszi.Ha az csukva van akkor meg lehet fulladni annyira nincs levegő.Bejön más lakásába az a dög, terrorizálja a nyuszit,és még ki tudja miket csinál!És a drága szomszédok meg nemhogy elnézést kérnének és bezárnák a lakásba éjszakára, hanem még nekiállnak feljebb!Nem hiszem el.
2016. szept. 9. 10:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
60%
Te is pont ugyanolyan hibás vagy, mert nem teszel semmit. A macska nem hibás. Te viszont igen.
2016. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Sajnos a macska ki tudja kezdeni a nyúlketrecet.Én nem vagyok hibás.És be fogok szerezni gy vízipisztolyt az tuti.Megjegyzem utolsó nincs okuk bántani a nyulamat, nem ő ment be a lakásukban és terrorizálta egész éjjel a macskájukat.És az nem bántás hogy lelocsolom.Nem fogom végignézni amíg kárt tesz a nyuszimban.És a primitív,provokatív válaszodat legközelebb tartsd meg magadnak.
2016. szept. 10. 07:27
 23/28 anonim ***** válasza:
42%

A nyuszinak attól még lehet baja ha nem kapja el a macska, sokszor láttam már olyat hogy a kisállatok tisztán a stressztől is el tudnak pusztulni, ha meg a macska egész éjjel a ketrecén van ,akár még be is fér a mancsa a rácson, nem lennék a nyuszi helyében.

Esetleg tegyél ki valamilyen növényt vagy szaganyagot ami a nyuszinak nem árt de a macska utálja, sajnos tényleg nem az ő hibája hogy ilyen de attól még nem szabad hagyni hogy abban tegyen kárt amiben akar.

Esetleg valahogy nem tudod rögzíteni/kiékelni az ablakot hogy csak pár centire legyen nyitható?

2016. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
70%
De igenis hibás vagy, mert hagyod, hogy a nyuszid stresszben éljen. Az is a te hibád lesz, ha belepusztul.
2016. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Menj a fenébe.Nem én tehetek róla, éppen a problémát akarom orvosolni ha nem látnád.És mivel tegnap vettem észre, a nyuszim nem él stresszben.Mégegyszer, utoljára mondom, hogy a kekeckedő válaszaitokat TARTSÁTOK MEG MAGATOKNAK!
2016. szept. 10. 21:54
 26/28 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem egy vízipisztoly sokkal drágább lesz mint 1-2 méternyi vadháló...
2016. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott mert elköltöztek.
2016. okt. 13. 06:39
 28/28 anonim ***** válasza:
A válaszoló egy méretes f@sz
2020. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!