Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez a kérdés főként a vegánokho...

Ez a kérdés főként a vegánokhoz szól. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy én csak fél éve vagyok vegetáriánus, ezért nincs elég információm ezekről, és ezt a neten sem találtam.

Jelenleg én kutyakiképző szeretnék lenni. De azt nem tudom, hogy ez mennyire minősül állathasználatnak, vagy esetleg állattal való kereskedésnek.

Kérlek, ne higyjétek, hogy nem érdekel ez az egész veganizmus, csak nincs elég információm még.


Előre is köszi a válaszokat!

16/L



2018. nov. 23. 06:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"folynak tárgyalások arról, hogy bevezessék e, hogy a malacok herélésekor érzéstelenítve legyenek az állatok." - Nyilván ezek fontos és szükséges dolgok, de minden fentről szabályzott dolognak az a hátulütője, hogy vannak területek, ahova a törvény keze nem ér el. Jelenleg az ÁNTSZ vezetőinek tiltva van, hogy kormány közeli disznótelepeket ellenőrizzenek, mert ezeket a helyeken akkor dolgozzák fel a disznót, ha az már belefulladt a disznószarba.

Ezt jelenleg semmilyen EU-s norma, vagy törvény nem oldaná meg, hiszen itt - bizonyos esetekben - törvény csak papíron van.

2018. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés amúgy, de szerintem elfogadott, ha belegondolsz pl egy drogkereső kutyát úgy képeznek ki hogy kereső játéknak fogja fel az egészet.

Vakvezető illetve más segítő kutya nagyon kevés állatból lehet, amelyik nem akarja csinálni nem kényszerítik, pont az a lényeg hogy a kutya is akarja a dolgot.

2018. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Vannak válaszok, melyek meglehetősen eltértek a kérdés témájától.

A többi válaszolónak meg köszönöm ;)

2019. jan. 2. 00:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!