Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya és macska hatékony...

Kutya és macska hatékony bolhairtása?

Figyelt kérdés
Kinti állatok. Van saját kuckójuk. A kutya spot-onozva volt 1 hónapja, elvileg 2 hónapig hat a cucc. A cicák 4 hónaposak, 3 hete minden héten be vannak fújva bolhairtó sprayvel, mert észrevettem az egyikükben 1 bolhát. A kutya nem tűnt fertőzöttnek, amúgy is úgy tudom, nem ugyanaz a bolhafaj megy beléjük. Ma a kutyában is láttam, a macskákban azóta is. A helyük kiporszívózva, most forog 90 fokon a mosógépben a takarójuk, egymás után mindent mosok ki. Felsöpörtem, felmostam, van ilyen bio kill -szerű cucc ami a helyükre való, -körbe fújtam vele minden kosarat ahol alszanak (csak a műanyagot) és a kutya újabb spotont kapott, a cicák újabb kör vastagon befújást. Ha ez sem használ, mit tudok csinálni még?
2019. szept. 7. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
FRONTLINE TRI-ACT, enyéimnél ez vált be véglegesen.
2019. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!