Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg az én hibám és én...

Ez tényleg az én hibám és én gondolkozom rosszul?

Figyelt kérdés

Mindig pórázon sétáltatom a kiskutyám, sose engedem el csak futtatón !

Akár hányszor le megyünk sétálni, yorki ,kinai meztelen, meg akarja támadni, vagy jobbik esetben csak haverkodni ő félős, nem szereti mellesleg még kölyök !

Az összes poráz nélkül, szabadon elengedve szegénykém mindig fárszt kap gyors fel kapom, és a gazdaja még velem ordít hogy azért megy utánunk a kutyája mert fel kapom,mondom neki fogd már meg nem veszed észre ,hogy fél ? És még a gazdájának áll feljebb ! Meg én vegyem fel ő az övét nem fogja .... Most én csinálom rosszul ,hogy szerencsétlen kutyám fel kapom ,ha jön támad a másik póráz nélkül ? Normális az ilyen gazda?


2019. nov. 10. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mér ne tudna 29 év után újat mutatni? Haladj a korral, mindig vannak új technikák a helyzetekre ami sokkal jobban beválik mint a 29 évvel ezelőtti. És 29 év alatt se biztos hogy találkoztál mindenféle kutyával akivel eddig még nem.

Ne legyen ekkora pofád mert ezt senki se tolerálja. És ha nem tetszenek a válaszok és csak a saját igazadat hajtod akkor minek teszel ki kérdést ha ugyse fogadod el a válaszokat?

2019. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hiába van 29 éves kiskutyás tapasztalatod, te sem tudhatsz mindent. Ha tanácsot kérsz, akkor lehetne benned annyi alázat és tanulni akarás, hogy megfontolod a tanácsokat és nem felvágsz a "tapasztalatoddal", amit a 2 dekás kutyáiddal szereztél.


Valóban nem szabad felkapkodni a kutyát, ha a másik támadólag lép fel, akkor oldd meg a helyzetet a kutyát felkapkodása nélkül!

Kaptál erre jó tanácsokat, fogadd meg!


Igen, a gazda hülye és te sem reagálsz megfelelően.


Üdv, egy tapasztalt, nem kiskutyás gazdi.

2019. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ugyan úgy nem érdekel engem a kioktatásotok pláne egy nem kutyástól mint fordított esetben , BOCCS !

Mielőtt írtok valami hatalmas baromságot legalább vegyétek a fáradtságot és értelmezzétek előtte ahova írtok kössz !

További szép napot kretének !

2019. nov. 11. 10:50
 14/14 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy te kreténezel le másokat, amikor ez a pár mondatod is hemzseg a helyesírási hibáktól. 😂

Az a baj, hogy ostoba vagy, értelmezni sem tudod a leírtakat, pedig jók a tanácsok.

2019. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!