Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Minden állatkereskedésben...

Minden állatkereskedésben lehet tengerimalacot kapni?

Figyelt kérdés
Holnap el szeretnék menni venni kettő tengerimalacot, viszont nem tudom, hogy mennyi az esélye annak, ha nem találok egy helyen se. Szerintetek?
2020. jan. 1. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Kereskedésben ne vegyél semmilyen állatot!

Ott nem is értenek hozzá gyakran még a nemüket sem tudják megmondani, sokszor előfordul hogy hím helyett nőstényt adnak ami ráadásul még vemhes is...

Inkább nézelődj tengerimalac mentőknél.


[link]

2020. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ne kereskedésből!

Beteg állatokat árulnak.

A nemüket se tudják és ha hímet kérsz lehet vemhes nőstényt kapsz.


Fogadj örökbe vagy inkább tenyésztőtől vegyél.

2020. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos a legtöbb helyen kapható. Azt kívánom, bár egyik kereskedésben se lenne kapható semmilyen állat... :(
2020. jan. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fentiekkel egyetértve sokszor nem fiatal, hanem már idősebb egyedet kapsz. A Fressnapf-nál most már pl. kiírják az állatok születési idejét, többször is láttam már egy év körüli törpehörit (másfél év körül van a várható élettartama).

Keresd meg inkább a mentést, ők elmondják azt is, mindenre van szükség. Van bőven fiatal állat is.

2020. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Fogadj örökbe inkább.Pénzt csak tárgyakért adunk.
2020. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hol találhatnék tenyésztőtől. Esetleg Békéscsabán van valahol?
2020. jan. 1. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

sok helyen lehet kapni, de nem mindenhol.

érdemes fiatal állatot választani, mert az idősebbek általában megunt állatként vannak leadva és azt árulják tovább és ki tudja, mennyi idős már, milyen betegsége van, mennyire kézhez szokott. szerintem a kereskedésben vett fiatal tengerimalac nem rosszabb, mint egy véletlen háziszaporulatból beszerzett

2020. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én mindig is fiatalt akartam venni, kettő nőstényt szerettem volna.
2020. jan. 1. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Telekocsival a mentéstől is tudsz malit kapni. Tenyésztőt is tőlük kérdezném meg elsőként.
2020. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!