Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak?

Milyen állatot tartsak?

Figyelt kérdés

Van egy macskája anyámnak, lesz egy teknőse a tesómnak, viszont én is szeretnék egy kisállatot ami csak az én felelősségem, én gondoskodom róla. Persze a cicát is takarítom/etetem, de mégis anyám a tényleges gazdája.

Hüllők, madarak, halak kilőve. Kutyát nem engedik, másik cicát nem tűr meg maga mellett a sajátunk. Patkány, egér, hörcsög stb kevés ideig és él. Tengerimalacunk már volt legalább 10. Hal is volt, bár az nem sok vizet zavar szó szerint, plusz nem lehet hozzá nagyon kötődni.

Ötletek?



2020. márc. 8. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Törpenyuszi?
2020. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Macska kutya tyúk liba a legjobbak meg kacsa
2020. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
A nyúl nekünk elvolt a felnőtt macskával, de amíg kölyök vigyázni kell mert elkaphatja. A felnőtt nyuszit nem minden esetben bántja, csak egyedül nem ajánlatos őket hagyni, mindig figyelni kell.
2020. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Lovat ?
2020. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg pónit ?
2020. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A törpekecskék is nagyon aranyosak, a nyuszit pedig lehet tartani kint is ha van kifutója, csak vigyázni kell hogy ne csípje meg a szúnyog.
2020. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a félükegyelmű mocsok aki lepontozott?
2020. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Törpe-pónit..
2020. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szakall54 válasza:

Egyértelmű: afrikai fehérhasú törpesün.

Hét évig is babusgathatod.

2020. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!