Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak még?

Milyen állatot tartsak még?

Figyelt kérdés

Van 2 Brit Rövidszőrű cicánk.

2 csincsillám.

1 törpenyuszi.

1 királypiton.

1 szakállas agáma.

Milyen állatot ajánlotok még?



2020. szept. 20. 20:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint még tanulsz.


Ha felsőoktatásba kerülsz, mi lesz velük?

2020. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Már dolgozom.
2020. szept. 22. 22:02
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz több állatot? Vagy csak én nem akarok sok allatot? Én nem tudnék rájuk úgy figyel i, nem lenne időm rá, és a szeretetemet is több felé kéne osztanom
2020. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
68%

Remélem még nem késtem el, bár több, mint egy hónap eltelt.

Veszel a nyuszi mellé társat (mindkettőt ivartalanítsd, mert könnyebb az összeszoktatás), aztán egyenlőre legyen ennyi állat elég.

Látom, hogy van 5 féle állatod, de te akkor is akarsz még. Ha meglesz a következő állat, akkor "minnél több annál jobb" alapon keresed, majd a következőt. Ez már szerintem gyűjtögetés. Van aki a tárgyakat gyűjti, és nem egy embert láttam, már ilyen oldalakon, mint például ez, akiről kiderült, hogy mindig több állatot akar (vagyis gyűjti őket). Az oké, hogy van pénzed, de nem csak pénzt kell ráfordítani az állatra, hanem időt is, foglalkoznod kell velük. Minél több állatod van, annál kevesebb idő jut egyre. És rendben, hogy azt mondod, hogy van, de dolgozol, alszol, gondolom te sem otthon kuksolsz a szabadidődben, hanem elmész haverokkal, barátokkal stb. Egy nap pedig, csak 24 órád van foglalkozni az állataiddal.

2020. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!