Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet ennyi háziállatot tartani?

Lehet ennyi háziállatot tartani?

Figyelt kérdés

A párom szeretne egy Amerikai Staffordshire Terriert vagy egy Amerikai Pitbull Terriert, én viszont a cicákhoz állok közelebb így én 4 cicust is szeretnék (Brit Rövidszőrű).

Hely, idő és pénz lenne rá.

De valami törvény szabályozza-e mennyit lehet tartani...


2021. jan. 6. 20:41
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
Magyarországon nem. Azonban én azt tanácsolom, egyszerre csak egyet vegyetek/fogadjatok örökbe és várjatok legalább 1-2 hónapot a következő előtt. Hadd szokják meg ők is és ti is az új rutint egy kocsit.
2021. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Persze, nem is egyszerrre.

Elsőnek 2 cicát szeretnénk, mondjuk évente 1et és utána a kutya, ha még mindig bírjuk akkor jöhetne a többi állatka is.

Egy 100nm-es házban elférnének?

2021. jan. 6. 20:46
 3/52 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
Szerintem kicsi lesz a 100 nm. Egy macskára kell 1-2 wc.
2021. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok:

Szerintem is kicsi a hely. 200nm-es házban lakunk 2 macskával és egy kutyával. Szerintem egy macska még elférne, egy negyediket már félnék befogadni.

2021. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Hát a nappaliban lenne a cica bútor és a 4 alomtálca.

A konyhába pedig a tányérok.

2021. jan. 6. 20:57
 6/52 anonim ***** válasza:
93%

1/2 vagyok:

Nem kötözködni szeretnék, de ez nem tűnik egy jól működő rendszernek. Az alomtálcákat egymástól távol érdemes elhelyezni és macskák száma + 1 kell.

Én nem szívesen szagolgatnám az almot egész nap (az illatosító nem segít annyit), de ez a ti dolgotok. Ráadásul szét is hordják az almot, ráragad a mancsukra, ahogy ásnak kisöprik. A kutya pedig garantálom hogy megpróbálja megenni.

2021. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sok állat már nem biztos, hogy jól kijön egymással, főleg, ha nincs mindegyiknek meg a saját területe, főleg, ha nem is együtt nőnek fel.
2021. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Akkor átgondoljuk a dolgot, ti mit javasoltok?
2021. jan. 6. 21:13
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Miért ragaszkodtok pont ezekhez a számokhoz? Nem a mennyiség a lényeg.
2021. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Mert a párom egy kutyust szeretne.

Én pedig nem tudok választani a színek közt.

Fehér-fekete-bézs-szürke cica

2021. jan. 6. 21:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!