Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet ennyi háziállatot tartani?

Lehet ennyi háziállatot tartani?

Figyelt kérdés

A párom szeretne egy Amerikai Staffordshire Terriert vagy egy Amerikai Pitbull Terriert, én viszont a cicákhoz állok közelebb így én 4 cicust is szeretnék (Brit Rövidszőrű).

Hely, idő és pénz lenne rá.

De valami törvény szabályozza-e mennyit lehet tartani...


2021. jan. 6. 20:41
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Azért mert a Brit cica gyönyörű ilyen színekben.

És egyszerűen nem tudok dönteni.

És nem 10 vagyok, hanem 26.

2021. jan. 6. 22:17
 32/52 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem úgy értette, hogy agyilag 10.
2021. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
89%
70 m²en tartok két macskát. Harmadik már sok lenne.
2021. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
10%
Azt sajnos nemtudom megmondani,hogy mennyi kutya és cica tartható egyszerre egy háztartásbanÉdesanyáméknál most jelenleg 9 cica van és 1 kutyus.Nálunk pedig régen volt hogy egyszerre 32 kutya volt a portán,ha a másik házunkat is nézem,akkor összesen 34 kutyánk volt és 4 cicánk.
2021. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 Miss Endzsi ***** válasza:
21%
de amúgy meg nyugodtan, annyi koreai ilyen videó van.
2021. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
90%

Na jó, kb 12 éves koromban gondoltam ugyanezt, csak en szerettem volna még delfineket, meg egy csimpanzt is. Na ebből 1 kutya valosult meg, es jelenlegi helyzetben pont elég.

En a helyedben ugyanakkor hoznam el a kiscicat es a kiskutyat is, hogy együtt nojenek fel. Aztan ha ugy erzed bírsz meg egy macskaval, akkor jöhet, es meglesz az a szocializacios kozeg, hogy a masik macskatol megtanulja, ellesi hogy a kutyaval hogyan kell viselkedjen.

2021. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már 4 macskám és 1 kutyám. Nem egy leányálom.

Ahogy láttam azt írtad hogy tudnatok veluk foglalkozni és jó minőségű ételt kapnának. Ha esetleg közbejön valami komolyabb dolog vagy nyaralás, akkor tudná valaki gondozni őket?

Ne szín alapján válasz cicát, nem akarlak megsérteni de ilyet utoljára egy 10 éves kislanytol hallottam.

Azt tudom javasolni, hogy először legyen egy cica és egy kutyus és ha úgy látjátok hogy bírjátok viselni a gondjukat, akkor 2-4 hónap után jöhet a többi. De szerintem is sok lesz és kevéske lesz nekik a hely.

2021. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Igen.

Akkor elsőnek 1 kutyus és egy cica.

Aztán ha úgy lássuk jöhet a többi.


Azért szín alapján mert pl.: a nőstény illetve foltos cicáktól félek, így csak az egyszínűek jöhetnek szóba.


És ezek a színek fogtak meg.

Nekem a személyisége mindegy, én úgy fogom szeretni😉

2021. jan. 6. 23:20
 39/52 anonim ***** válasza:
71%

Macska oltás 20.000?

Hát én sem olcsó dokihoz járok és veszettségen kívül mindenre oltva van a hercegnő, de oda-vissza taxiköltséggel együtt is sincs ennyi.


Macskának 40.000 ft/hó kosztpénz? Az igen... Mi lesz ez, ocelot vagy szervál?


Nem tudom, ezek rettentő túlzó számoknak tűnnek.


És csak egyszínű kandúr, mert a többitől kombinációtól félsz? Öööö? What?


Na inkább leiratkozok a kérdésről, mert eszem megáll :)

2021. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

39es!

4 cicának 40ezer, nem 1nek!

És az oltás is 4 cicának 20ezer, nem 1nek!

Az hogy a többitől félek, egy úgymond kiskori trauma.

Kisebb koromban (10-12év) mindig vagy nőstény, vagy tarka cicák haraptak meg vagy karmoltak meg, a kandúrokkal pedig mindig jól kijöttem :)

2021. jan. 7. 00:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!