Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy macska?

Kutya vagy macska?

Figyelt kérdés
Nekem cicaa.

2021. jan. 16. 10:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Cica :) Világéletemben voltak cicáink, most is van 4, elképzelni sem tudnám az életem nélkülük :D A kutyákat is szeretem, aranyosak meg minden, de a macskákhoz jobban tudok kötődni
2021. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
kígyó
2021. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Valasztani kellene inkabb macskára esne a valasztas. Kutyakat is szeretem a baratnőmnek farkas kutyaja van szoktam sétaltatni meg jatszani vele, de a macskák jobban bejönnek.
2021. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%

nem tudnek donteni soha, le is irom miert.

kutyam tobb volt mar mint macskam, nem volt mind egyforma, de ok mindig is husegesebbek voltak, bar nekem kicsit “vadak”, ha fogalmazhatok igy.

a macskak inkabb kihasznaljak az embert, ritkabban adnak szeretetet mint a kutyak, es javareszt tesznek arra amit mondasz nekik, nem fogadnak szot, mint a legtobb kutya.

viszont a cicak mellett szol, hogy neha nagyon edesek tudnak lenni, bujnak, dorombolnak, dagasztanak...

egy macskanak vannak mindig hangulatai, mig egy kutyanak nem igazan.

jelenleg egy kutyam es egy cicam van.

2021. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%

Kutya, egyértelműen.

A macskákat ki nem állhatom. Nem olyan hűségesek, meg a kutyákat sokkal könnyebb tanítani is.

2021. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

15.ez nem igaz..

nekem macskám van és tudom tanitani sőt könnyű is meg hűséges. nagyon szeret engem meg mindig hozám jön. nem általánosíthatsz csak így...

MACSKAAAA

2021. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
Csakis kutya.
2021. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#16 ez igaz, a macska is tanítható. Tudja hova nem szabad felmenni, mit nem szabad csinálni, éjjel alszunk és nem játszunk, stb... az enyémnek még egy-két szót is megtanítottam, ismeri a "kaja", a "játszunk", és a "gazdihoz" szavak jelentését.
2021. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18.nekem is a kaja szót ismeri nagyon :D.

meg mikor nyitom a hűtőt akkor már spurizik oda hamizni akar :D.

2021. jan. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2021. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!