Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyiket szeretitek jobban...

Melyiket szeretitek jobban kutyat vagy macskat es miert?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 00:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
58%

A kutyák személyisége nekem abszolút nem szimpatikus. Az, hogy akkor csinálom jól, ha alárendelt lesz az állat, hogy kb Istennek tekint, hogy kunyerál… az embereket sem szeretem, ha ilyenek. Vannak tündéri kutyusok, de nem tudnék úgy foglalkozni és viselkedni velük, ahogy nekik jó.


Nagyon szeretem a macskákban, hogy egyenrangúak vagyunk. Bújósak, szeretnek, abszolút nem érdekből nyomulnak a közhiedelemmel ellentétben, de nem alárendelt kis talpnyalók. Intelligensek, önállóak, nem mellesleg gyönyörűek és illatosak. 😍

2021. júl. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettőt szeretem, és bár kutyák között nőttem fel, inkább macska. A macskák nincsenek állandóan nyálcsorgatva az asztalnál, ha eszem. Nem kell félnem, hogy egyszer megkattannak, és végzetesen belemarnak a család bármely tagjába. A szőrük mindig jó illatú, tiszta állatok. Önállóak, ha elmegyünk itthonról, akkor is elvannak, panelból nem kell állandóan leszaladgálni, hogy a dolgukat végezzék. Amúgy pedig tudom, hogy nem lenne elég időm egy kutyára, csak szenvedés lenne az élete,ezért van inkább két édes kiscicám.
2021. júl. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
55%
Nehéz kérdés. Összességében a macskát tartom többre. A kutya meghunyászkodó, nyalis állat, ellenben a macskánál ki kell érdemelni a szeretetét.
2021. júl. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is van kutyám és macskám is mindkettőt szeretem de a macskát beengedem a házba is
2021. júl. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
62%

Volt idő, amikor mindkettőt szerettem, és tartottam is. Ma már csak a kutya maradt. Sokkal közelebb áll hozzám a természetük, mint a macskáké.


Valaki írta, hogy a kutyák kiszámíthatatlanabbak. Szerintem ez sem igaz. Még a saját, imádott, dédelgetett macskád is képes arra, hogy az egyik pillanatban doromboljon, hízelegjen, és szinte kérje a simogatást. Majd egy szempillantás alatt belekarmol, és harap a kezedbe, és nem azért mert játszana. Na, egy kutya, aminek szeretetet adsz, sokkal kevésbé képes erre.

2021. júl. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, mindenkit lepontoztam, aki utánam írt. Ovisok
2021. júl. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
55%

Macska.

Egész életemben macskák között nőttem fel, mindig volt cicánk (most is van 3), szóval a szívemhez ők állnak közelebb.

Nehezebb elérni a szeretetüket, mint egy kutyáét, de ha egyszer elnyered őket, akkor ők is nagyon tudnak szeretni :)

Pontozzatok le, de a kutyákban nem szeretem, hogy folyton lihegnek, és minden simogatásomra végignyalnák a karomat. Többet is kell velük foglalkozni, napi több óra séta+játék, a macskák nem igénylik ennyire a figyelmet (persze azért foglalkozok rendszeresen a sajátommal), napok alatt szobatisztaságra taníthatóak, és vannak olyan okosak, mint a kutyák, csak a makacsságuk miatt nehezen taníthatóak. Nekem egy kutyához nem lenne elég energiám.

2021. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
36%
11, Szereted a macskákban, hogy egyenrangúak vagytok? Haha, hát ez jó! :D Te lehet, hogy így gondolod, de a macskád fix, hogy nem. A macskák mind úgy gondolják, hogy magasan az ember felett állnak. Ha létezik olyan, állat, ami lenézi az embert, hát az a macska.
2021. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%

#18. Te szimplán csak idióta vagy…

Egyik állat sem képes olyan komplex érzelemre, hogy lenézés.


A macskákkal szemben ez meg csak egy idióta sztereotípia, de meg kell nézni azokat az embereket akik ezt terjesztik… Van egy nagyon rossz tulajdonságuk, ami közös bennük.

2021. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
75%
Hozzám kutya passzol, mert szeretem aktívan tölteni a szabadidőmet. A macskákat is kedvelem amúgy, de madarakat is tartok, és egy kutyában jobban meg tudok bízni, hogy nem vadássza le őket.
2021. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!