Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyiket szeretitek jobban...

Melyiket szeretitek jobban kutyat vagy macskat es miert?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 00:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
60%
Kutya. Hűséges, intelligens, és mindig velem van, a macska határozottan önfejűbb.
2021. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
62%

Én szeretem a kutyákat, de mindig macskám volt. Ők a kedvenc állataim és nem igaz hogy mindig csak rosszat csinálnak.

Az enyémek is játékosok, van egy macskám aki már tök öreg de néha ő is beszél a játékokba. Van egy aki vár amikor hazaérek .


Nem szívtelen, és még lehet simogatni nem mint ahogy a pletykák állítják

2021. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Egyiket sem tartanám.A kutyákat jobban szeretem,de a macskák illenének be legfeljebb az életvitelembe.

Szerintem lakásba jobb is a macska.A kutyának magasak az igényei,amikre sokan nem figyelnek oda,és így nem érzem értelmes döntésnek,hogy csak azért is visznek/vesznek legalább egy kutyát.

Kertbe kicseszve sincs értelme tartani,és házból eleget nem kimozdítva se.Kutya aktív embernek való,a lusta kutyának is kell egy olyan gazda aki legalább 3x hajlandó megsétáltatni emeletesben,kertben meg olyanra lenne szükségük aki ha sétálni nem is viszi nem várja el,hogy saját magát szórakoztassa el.


A macska sokkal önállóbb,és folyamatos mozgatásra sincs szüksége mint mondjuk egy munkakutyának.Alomra is képes szokni,ami SZÁMÁRA is kényelmes megoldás.A kutyákat is próbálják almoztatni,de annak megint csak nem látom értelmét.


Ha valaminek az igényeit ki tudod elégíteni akkor jó gazda leszel,ha mindent a magad lustaságára próbálsz formálni annak nincs értelme.

2021. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!