Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyiket szeretitek jobban...

Melyiket szeretitek jobban kutyat vagy macskat es miert?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 00:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
46%
"Nem tudom hogy lettel csak 61% mikor a sajat szempontodnak megfeleloen valasztottal." Egyértelmű: itt mindenki le van pontozva ki a macskákat szereti jobban. Nem mintha túlzottan érdekelne a pontozás..
2021. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
42%
Akit lepontoztam, nem a macska szeretete miatt tettem, hanem ahogy nyilatkozott a kutyákról. Én úgy gondolom, sok múlik a gazdin, kutyák között is van önálló, és macskák között is ragaszkodó. Van több ismerősöm, akik kutyát és macskát tartanak együtt. Én alapvetően madártartó vagyok, madarakkal nőttem fel, de velük nem lehet kirándulni, futni, egy kutyával igen, ezért lett kutyám is. Macskám akkor lenne, ha nagy házam lenne, és el tudnám szeparálni biztonságosan a madarakat. 🙂
2021. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
18 pont forditva. A macskak felsobb rendunek neznek. Azert is emelik fel a farkukat.
2021. júl. 31. 13:00
 24/33 anonim ***** válasza:
41%

Egyiket sem,de ha már választanom kellene akkor macska.

A kutya nagyon macerás,olyannak való aki szeret sokat pesztrálni egy állatot és tényleg minden mozzanatába bele szólni.

Mert végül is,mit kell megtanítani egy macskának?

Pisiljen alomba,ne rongálja a bútort.


Szemben ezzel a kutyát szó szerint viselkedni kell tanítani.

Ne bántson más kutyákat,ne bántson embereket,ne ürítsen a lakásba,ne húzzon pórázon,ne ugasson okvetlenül,ne rágjon szét mindent,ne fetrengjen (téged kitúrva..) az ágy közepén,ne vegye el azt ami nem az övé (ez nem csak kajára vonatkozik..),ne harapjon,ne játszon durván,ne legyen domináns,de ne legyen félős se,ne menjen el ha elengeded..


Mindenre szó szerint meg kell tanítani,nekem ez..nem jön be.Ennyi időt egy állatra sem pazarolnék,van elég dolgom.Meló,gyerekek,másodmeló,házi munka,boltba járni,főzni..

Inkább a macska,de lehetőség szerint semmi.

2021. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 thorkolos válasza:
0%
mert a macska nem hordoz betegségeket.
2021. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
68%
Dehogynem hordoz, főleg rossz tartási körülményeknél (macskás vagyok amúgy) Mivel a macskákat sokan nem féregtelenítik, bőven van esély rá hogy éppen a cicáról terjed emberre a féregfertőzés.
2021. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
35%
24-es, kb. ugyanezeket kell megtanítanod a gyerekednek is. Sajnálom is őket. Az egyik szülőjüknek ez macera....
2021. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
46%
Áruld már el utolsó, miért vált ki belőled olyan sértettséget ha valaki nem akar egy kutyával küszködni, hogy belekötsz, meg lepontozgatod?
2021. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Egy rakás hülyeséget írtok a kutyákról, ami a gazdin múlik leginkább, nem a kutyán, és van, ami fajtajelleg, nem minden kutyára igaz. Egy ismerősömék magukhoz vettek egy vakon született kiscicát, azért nem egyszerű vele, és őt is kell nevelni is.
2021. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 DyttaDetty válasza:
66%
Macska. Önálló, független, nem lehet betörni. :)
2021. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!