Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az egérkiserlet nem szamit...

Az egérkiserlet nem szamit allatkinzasnak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 21:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
De annak számít. De ez jelenleg elfogadott dolog. 🤷‍♀️
2021. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit igen, kicsit nem az állatnak nem jó, de ha úgy vesszük akkor nem értelmetlen dolog mert nem értelmetlen célért történik
2021. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
Az pedig állatkínzás ! Nem tudom mi a haszna az egérkísérleteknek, ezért nem folytatom tovább.
2021. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%

"Az egérkiserlet nem szamit allatkinzasnak?"


Kérdező te ilyen buta hogy lehetsz?

Ha egy egér elé oda teszel egy Camamber sajtot, vagy egy Pálpusztait, vagy egy Pule-t (ami a világ legdrább sajtja egy kiló 400.000 forint), hogy melyiket válassza , melyiket eszi meg, az is állat kísérletnek számít. Az szerinted állat kínzás?

Hány éves vagy 9? 10?

Inkább tanulj még kicsit a felnőtteket meg ne zaklasd a hülyeségeddel. Amúgy is. Nem kéne már neked aludni?

2021. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Akkor úgy írom, hogy a fogyatékosok is megértsék, bár 14 válaszolóból csak 2 nem értette vagy csak kötözködni akar


"Az egereken való kísérlet" - így értettem


Így már jó? Vagy ebbe is bele akarsz kötni? Lehet, hogy neked nem kéne zaklatnod a felnőtteket

2021. aug. 13. 10:43
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
#14 te sem lehetsz sokkal idősebb, hogyha azt gondolod hogy ezekből állnak az egér kísérletek. Itt nem arról beszélünk amikor a sajtot kell megtalálni a labirintusban ( mert ez nyilván nem kínzás) hanem pl amikor hím egereknek méhet ültetnek be, hogy utódjaik legyenek. Vagy amikor sugárzások alá vetik őket, vagy amikor az agyukat viszgálják, amíg még él stb
2021. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23%

38 éves vagyok.

Tudom mi az egér kísérlet.

Bele tartozik a gyógyszer kísérlettől kezdve a "milyen színű edényből eszik szívesebben" az egér-ig minden.

Nem kötözködni akartam, de nem kell fölöslegesen itt érzékenyíteni az embereket. Így is eléggé ki fordult a világ már magából.

#14-es voltam (ma 00:36)

2021. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!