Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot ajánlotok...

Milyen háziállatot ajánlotok a tipikus kutya/cicán kívűl?

Figyelt kérdés
Szeretnék régóta egy háziállatot, de nem tudok egyszerűen dönteni, és azt sem tudom mi lenne a legopcionálisabb. Panelban élek, de napi 8 órákat dolgozok, szóval időm lenne bőven foglalkozni vele nem lenne elhanyagolva. Tapasztalatokat/ötleteket szívesen hallgatok. (Hosszútávú állattartást szeretnék nem ilyen cuki 1-2 hónapig aztán továbbadom csórit.)

2021. szept. 20. 21:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#20 Véleményt nem kértem, ha nem tudsz értelmezni egy kérdést, és egy hozzáfűzött magyarázatot az nem az én bajom. Azt kérdeztem milyen háziállatot ajánlj, aki tartott már panelban, és mi lehet a kutya/macskán kívűl jó. Nem azt kérdeztem, hogy véleményetek szerint jó-e panelba tartani bármiféle állatot? Szóval engedd el inkább a szájhősködést egyértelműen nem az volt a kérdés, hogy xy-nak mi a véleménye a nem kertes házban lévő állattartásról. A vélemény meg olyan mint egy segglyuk, gondolom a többit tudja a sok ilyen ráérős ember:) Aki képes volt válaszholni normálisan továbbra is köszönöm a többi meg tartsa meg magának azt a bizonyos lyukat.
2021. szept. 22. 04:23
 22/24 A kérdező kommentje:
#19 Igen a paktányok nagyon okos állatok ez bizonyos, csak sajnos tényleg körülbelül egy hörcsög élettartamuk van, ami azért elszomorító, mert mire megtanítod őt 1-2 dologra, és megszereted elpusztul csóri. Vagyis ahogy látom ilyen 1-2 évet élnek maximum.
2021. szept. 22. 04:25
 23/24 anonim ***** válasza:
Én a hörcsögöt ajánlom. 15 éve vannak hörcsögeim (egyesével tartva). A Hörcsögmentés egyik ideiglenes befogadója vagyok. Eszméletlen aranyos állatok. Információt a hörcsög.info oldalon találsz róluk.
2021. szept. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Törpenyuszit.

Nekem több, mint 6 eve van, lakasban tartott, szabadon van. Szobatisztasagra lehet nevelni öket. Egyaltalan nem zajos, könnyü takaritani is. Füvet eszik, meg zöldseget, gyümölcsöket.

Ha barmilyen kerdesed van irj nyugottan privatban is.

2021. okt. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!