Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyát vagy a macskát...

A kutyát vagy a macskát szereted jobban?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. márc. 11. 17:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
A kutyák aranyosak a macskák meg hátba támadnak mikor nem figyelsz.(Igaz Cirmi?)
2022. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

Macska


Okosabb, tisztább,100x tanulékonyabb. Értelmesebb. Van önálló személyisége, gondolatai, akarata.

Őszinte a szeretete, nem "majomszeretet" mint a kutyánál. Nem nyáladzik, liheg, csahol mint a kutya. Nem lesz extra izgatott ok nélkül mint a kutya. Nem eszik sz4rt mint a kutya. Nem hempereg sárban, szutyokban, hanem tiszta, baba illata van. Nem ugrál az emberre mint egy vadbarom (mint egy kutya). Nincs olyan hangos se, és szerintem nem szarik olyan büdöset se. Lehet azért gondolom így mert a macskáét szoktam meg, mert sokan mások a macskáétól tudnának hányni. Mindenesetre egyszer takarítottam kutya után de hánytam is.

Soha nem tartanék kutyát, nem nekem való. Távolról szépnek tartom pl a tacskót, berni pásztort de nem cállalnám be egyiket se.

2022. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
macskám, macskám van
2022. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
Macska. Sőt, macskák :)
2022. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%
Nekünk mindkettő van, együtt nőttek fel, szóval egész jó a kapcsolatuk (talán kicsit olyanok, mint két rossz tesó, folyton cukkolják egymást, kergetőznek, míg picik voltak, együtt aludtak). A kutya extra nagytestű, mégis nagyon finoman bánik a cicóval, aki ezzel azért néha vissza is él 😁 (pl mikor bokor mögül kioszt neki egy pofont, vagy elkapja a farkát) Mindkettőt imádom, éppen azon gondolkodtam a minap, hogy egyiket se bírnám hátra hagyni, ha egyszer olyan borzasztó helyzetbe kerülnénk, mint a szomszédaink.
2022. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%
A macskákat, mert tudom magamról, hogy lusta lennék mindennap sétáltatni egy kutyát, a macskák viszont kisebbek, nyugisabbak, melegítenek.
2022. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
Macska,az előttem válaszoló indokaival. :)
2022. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
93%
A macskàt
2022. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18%
Kutya, egyértelműen. Nem fogok az állat után szaladni, hogy megsimizhessem :D
2022. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk az állatokat szeretem, vannak kutyáim, macskáim, halaim, teknősök. Méretre volt már fehér egértől kezdve lóig minden. Egy kecskegidát is lehet úgy szeretni, mint egy kutyát, macskát, talán még kedvesebb, játékosabb is.
2022. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!