Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Befogadhatom a patkányt...

Befogadhatom a patkányt háziállatnak hogyha bejön a panelba?

Figyelt kérdés

A kérdésem komoly, Zalában lakok és egy ideje küzd a lakótelep a problémával. Van hogy bejön a patkány a lakásba (ritkán). Hozzánk már 2x bejött. Láttam és megmondom őszintén én nem ijedtem meg tőle vagy nem éreztem undort hanem aranyosnak és védtelennek láttam a kisállatot. Az a kérdésem hogyha bejön akkor jogom van bent tartani , befogadni terráriumba házi állatnak, etetni sétáltatni stb?

Kérlek ne szedjétek le


Köszönöm a válaszokat



2022. ápr. 18. 18:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A "házipatkány" nem alkalmas hobbiállatként történő tartásra, nincs szocializálva, sűrűn beléd fog harapni, azon túl kismillió betegséget terjeszt és tele lesz élősködőkkel. Szóval én ha a lakás környékén meglátnám inkább seprűvel püfölném a helyedben és alaposan felmosnék klóros vízzel utána. Egyébként meg tegyetek ki patkánymérget, vagy kezdjétek el ostromolni az önkormányzat ügyfélszolgálatát hogy patkányok vannak a környéken és csináljanak "valamit".
2022. ápr. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én kígyót vennék, ha meglátnám patkány jön a házamba. Kússzon másszon amerre akar, patkány többet nem fog jönni az tuti
2022. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!