Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol van állatorvos ahol most...

Hol van állatorvos ahol most tudnának fogadni?SOS😭 Nógrád megye

Figyelt kérdés

Szegény tengerimalacomra most léptem rá véletlenül,és most rosszul van,vérzik minden...

Bátonyterenye környékén 😭



#Állat, halál,vér,állatorvos,segíség
2022. aug. 20. 16:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 anonim ***** válasza:
64%
Te írtál rosszat, hogy érezzem ugyanazt, amit te..
2022. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/134 A kérdező kommentje:

11

MIITT???

Azt hogy az a orvos lusta majom,nincsen autóm,és én érezzem magam rosszzul?

Remélem ha kutyád/macskád/bármilyen állatod rosszul lesz,és nem lesz orvos,remélem ugyan ezt mondod!!!

Nem kívánok semmit rosszat,de remélem a karma vissza adja!!!

2022. aug. 20. 19:43
 13/134 A kérdező kommentje:

Én lassan bocsánatot mert a állatom itten szendved,a állat orvos meg egy idióta kisegítős hülye hogy legalább hétvégén is ugyan úgy fogadjon,és egy rohadt nyavadt kis suzuki swift-em se nincs hogy kivigyem legalább elvigyem egy városban!!

Bocsánat hogy ki vagyok akadva,miközben még észt osztják nekem!TÉNYLEG BOCSÁNAT HOGY ÉLEK!!

2022. aug. 20. 19:52
 14/134 A kérdező kommentje:
hogy legalább szegény malacommat megszeretném menteni,de nincs állatdoktori diplomám,meg nincs állatorvosi ismerösöm!,mert legalább érzem a malacom iránt valamit mert én neveltem föl!
2022. aug. 20. 19:54
 15/134 anonim ***** válasza:
77%
11. Te még sosem követtél el hibát? Jó lenéző vagy. Jól esik belerúgni a másikba?
2022. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/134 anonim ***** válasza:
100%

Mit látsz a malackán, mi lehet a baja?


Mik a tünetek?

2022. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/134 A kérdező kommentje:

16

Na,hogy vérzett a szája,nem tud lélegezni,csak nagyon nehezen,és nagyon rosszul érzi magátt..

És a szemei nagyon pirosak,mert a egyik bele harpott,de nagyon furcsa mert fehér genny(vagy olyan jön9,és a szeme is furcsán áll..

Fejét is elfordítja..

2022. aug. 20. 20:54
 18/134 anonim ***** válasza:
100%

Jajj szegény.


Ezek szerint több tengerimalac is?


Kitartást kívánok!

2022. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/134 A kérdező kommentje:

18

Csak társa van,vagyis vele 2..

És köszi...

Igazából rosszul érzem magam hogy miért nem figyeltem,de mivel másik hogy mivel nem egyedül élek és másik illető kiengedte, és én a nagyon hülye rátaposram véletlenül..

2022. aug. 20. 22:05
 20/134 anonim ***** válasza:
81%

11 vagyok. Tényleg nem írtam rosszat, csak segítettem egy linkkel. Pedig írhattam volna, és ha még neked/nektek van pofád engem bántani, akkor most leírom a véleményem amit eddig direkt visszatartottam mert nem akarzam szemét lenni. Most már mádodszor kívántál rosszat az én állataimnak...

Ha már ennyire béna és felelőtlen állattartó vagy hogy nem figyelsz oda a malacra és rálépsz, akkor legalább legyen benned annyi hogy elviszed orvoshoz. Ne fogd az orvosra mert hogy nincs orvos, mert volt orvos! Amikor a linket adtam, még két és fél óráig nyitva volt! Kb 17 km-re a városodtól, ami lószar távolság.

Hatalmas rohadék vagy hogy mások állatának rosszat kívánsz, de tudod hogy velem miért nem fordul elő ilyesmi? Mert nem kenek semmit senkire, hanem ha baj van, viszem. Nincs autóm és csóró is vagyok, de BÁRMIT megteszek az állatokért akikért felelősséget vállaltam. Nem egyszer fordult elő hogy taxival vittem valamelyik állatomat a tőlem 70 km-re lévő állatkórházba, máskor meg megkértem valakit hogy vigyen el. A számlákkal meg elcsúsztam, mert sokkal fontosabb volt hogy megmentsék az állatom.

A tiéd meg fog halni, nem kertelek. Ha már ilyen bunkó voltál velem amiért megpróbáltam segíteni, akkor tőlem is ugyanezt a hangnemet kapod, mivel a világ egy tükör. Az sugárzik vissza rád, amit beleteszel. Ha te bunkózhatsz mással, akkor más is bunkózhat veled.

Csak itt sajnáltatod magad meg magyarázol hogy nincs orvos, miközben ott volt tőled alig húsz kilométerre az orvos. A tengerimalacok eleve nagyon érzékeny, törékeny állatok. Azt hogy te ráléptél, aztán meg direkt nem vitted orvoshoz, nem fogja túlélni. Gratulálok.

2022. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!