Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol van állatorvos ahol most...

Hol van állatorvos ahol most tudnának fogadni?SOS😭 Nógrád megye

Figyelt kérdés

Szegény tengerimalacomra most léptem rá véletlenül,és most rosszul van,vérzik minden...

Bátonyterenye környékén 😭



#Állat, halál,vér,állatorvos,segíség
2022. aug. 20. 16:06
 91/134 anonim ***** válasza:
11%

#91

Ez csak természetes! Hátha észbe kapnak azok, akik ítélkeztek, miután elolvasták a válaszomat. ;)


#89-es vagyok.

2022. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/134 A kérdező kommentje:
De te írtad a 90-es választ!:D
2022. aug. 30. 22:59
 93/134 anonim ***** válasza:
32%

Ja, tényleg! Elnéztem a számokat. 😅😅

#90-es vagyok, nem 89-es. 😅

2022. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/134 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy elég durván le is pontozta valaki a 90-es válaszomat. De tudom, hogy nem te voltál, kérdező. :) Hanem az egyik itélkezős. Biztos.
2022. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/134 anonim ***** válasza:
23%

De az ítélkezősek igen. Jól teszed kérdező! Pontozd csak le a sok hülyét! Ne adj nekik lazát!


#90-es vagyok szintén. :D

2022. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/134 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nem kell velük foglalkozni. Ne írj nekik semmit, mert nem értenek a szóból, akárhányszor is leírod ugyanazt. Szerintem ne foglalkozz velük. Majd megunják előbb-utóbb.


#90-es vagyok.

2022. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/134 A kérdező kommentje:

És most utojára kérek bocsánatot,de most senkinek se kívánom,de remélem senkinek kellen át élni mint nekem!

Aki normális válaszolt,és semmi flegmázás nélkül bválaszolt,annak köszönöm!

2022. aug. 31. 00:12
 98/134 anonim ***** válasza:
44%

Annyira putris módon senki nem írt, mint te, kérdező. Szégyellheted magad. Direkt nem jelentem a gusztustalan, trágár válaszaidat, egyrészt maradjon csak meg, hadd lássa mindenki hogy miféle ember vagy te, másrészt ha meglesz az IP címed és per lesz belőle, akkor itt az összes terhelő bizonyíték.

Folytasd csak, magad alatt vágod a fát.

A kifogásaid pedig nem érdekelnek, egy állatkínzó vagy és pont. Az állatvédelmi törvényt ismered? Többek között az is benne van hogy köteles vagy az állatodat azonnal orvoshoz juttatni ha szükséges. Nem teheted meg amit megtettél, hogy nézed ahogy szenved. Te felelsz érte gazdiként.

Remélem megvannak a papírjaid bizonyítéknak, hogy valóban elvitted egyáltalán orvoshoz, mert nem kizárt hogy szükséged lesz rájuk. Véleményem szerint egyáltalán nem vitted, még utólag sem.

2022. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/134 A kérdező kommentje:

108

Barátoma,kkor beszélek máshogy veled:

Az a baj,hogy te az állítod hogy mostani kommedet értelmezve (nemvittem azonnal orvoshoz),miközben összes orvosi rendelő aug.20-dkán zárva,meg közeli állatorvos 9-11ig zárva volt..

Vagyis most kétszer átgondolnám barátom hogy most mit csinálok,mert mivel öcsém nincs kontrék bizonyítékod hogy milyen állapotban volt a tengeri malac,vagyis abban a függvényben hogy esetleges orvotól is elkérhetik a bizonyítékokat (vagyis most ha perelsz,simán megmutathatom hogy ki kezelte,és elmondhatja mi is volt)::

De szerintem kontrékan most avval akarod kibökni hogy feljelentesz?

Szerintem te se akarsz bíróságon ülni egy hülyeség miatt,mert prolin szóltak hozzád?

2022. aug. 31. 00:59
 100/134 anonim ***** válasza:
65%

Tőled 17 km-re volt nyitva egy klinika, amire természetesen megvannak az egyértelmű bizonyítékok.

Ez egy tény, a többi csak rizsa, amit lenyomsz.

Más száz kilométereket képes menni az állatával ha baj van, te 17 nyamvadt kilométert nem voltál hajlandó megtenni.

Amikor azt mondod hogy semmi nem volt nyitva, hazudsz.

2022. aug. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!