Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol van állatorvos ahol most...

Hol van állatorvos ahol most tudnának fogadni?SOS😭 Nógrád megye

Figyelt kérdés

Szegény tengerimalacomra most léptem rá véletlenül,és most rosszul van,vérzik minden...

Bátonyterenye környékén 😭



#Állat, halál,vér,állatorvos,segíség
2022. aug. 20. 16:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 A kérdező kommentje:

20

Akkor tényleg bocsánat,de azért mert ideges voltam.

Most vissza veszem a hangsúly,bocsánat hogy így beszéltem veled,de azért te is bele gondolhatnál hogy igen,most baj van és nem kélne beszólni mert indulatok elindulnak!

És visszaszívom amit mondtam,mert talán nem kellet volna..

És bocsi a hangsúlyért mert míg előzző válaszaimban is írtam hogy ideges vagyok.

Ha már ennyire béna és felelőtlen állattartó vagy hogy nem figyelsz oda a malacra és rálépsz, akkor legalább legyen benned annyi hogy elviszed orvoshoz. Ne fogd az orvosra mert hogy nincs orvos, mert volt orvos! Amikor a linket adtam, még két és fél óráig nyitva volt! Kb 17 km-re a városodtól, ami lószar távolság.

"Ha már ennyire béna és felelőtlen állattartó vagy hogy nem figyelsz oda a malacra és rálépsz, akkor legalább legyen benned annyi hogy elviszed orvoshoz. Ne fogd az orvosra mert hogy nincs orvos, mert volt orvos! Amikor a linket adtam, még két és fél óráig nyitva volt! Kb 17 km-re a városodtól, ami lószar távolság."

Igen,lehet hogy hülye voltam és nem figyeltem,csak a baj hogy akkor történt amikor kérdést kiírtam.

"Hatalmas rohadék vagy hogy mások állatának rosszat kívánsz, de tudod hogy velem miért nem fordul elő ilyesmi? Mert nem kenek semmit senkire, hanem ha baj van, viszem. Nincs autóm és csóró is vagyok, de BÁRMIT megteszek az állatokért akikért felelősséget vállaltam. Nem egyszer fordult elő hogy taxival vittem valamelyik állatomat a tőlem 70 km-re lévő állatkórházba, máskor meg megkértem valakit hogy vigyen el. A számlákkal meg elcsúsztam, mert sokkal fontosabb volt hogy megmentsék az állatom."

Hát bocsánat hogy ilyet mondtam,és vissza szívom,csak neked is lehetne több empátiád hogy "ez a hülye nem figyelt,és most ideges,talán nem kélne még jobban felhúzni".

Csak a probléma nincsen munkám,nincs pénzem taxira..

Ezer bocs,de ismétlen magam:

Ideges ember robbandékony,nem azért kiabál,meg mond olyanokat amivel higgadt fejjel nem mondana,és mondják neked hogy "ember ideges vagyok meg minden" akkor nyilván előbb hagyja el egy rossz mondat..

Na,és kösz a linket,jó fej vagy..

Csak neked is juttson eszedbe ha pánikolsz meg minden,és ha neked mondanak megjegyzéseket,meg anyám tyúkják,akkor nyilván nem úgy reagálod le amikor kélne!

2022. aug. 20. 23:14
 22/134 anonim ***** válasza:
68%
A huszaskának kéne visszavenni a hangsúlyt. Sokkal normálisabb is lehetett volna. Csak mert egyszer odalök egy linket, már azt hiszi, ő a valaki. Baromira el van szállva magától. Én a 20-as hozzászólását el se olvastam volna. Azt hiszi, valami újat, okosat mond, pedig semmi értelmes nincs benne, csak játssza a nagy sértetted. Egy troll lehet. Kérdező, nem vedd figyelembe ezentúl, amiket ír.
2022. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/134 A kérdező kommentje:

20

Amúgy az a igazság elvittem a közeli állatorvoshoz,bezárt...

És az a legnagyobb igazság,ha még jó indulatból se tudtam volna elvinni,és most lehet hogy én lehet a mocsok,de akkor se értem volna oda..

És nem sajnálgatásból mondom,de ember,kicsit gondolj bele a másik helyzetében,leírom a enyémet:

-Szüleimmel élek,fiatal vagyok,és mivel beszédproblémás vagyok nehezen tudom telefonon beszélni..

És te is gondolhatod,nógrádban élek,null diákmunka van,és nem tudok egyből a másikra diákmunkára menni ha még tédre rogyok..

Másik hogy jó,bunkó szemétként viselkedtem,de barátom,ha neked valami komolyabb problémád vanami má aggódik a ember,és ráadásul amit írtam is,hogyan reagálod le?

Okés,lehet hogy így kellet volna,de azért ne várd a ideges embertől hogy ne akadjon ki,őleg hogy telefonban még úrifiúként viselkednek,mert gondolom nem voltl a telefonnál..

Mert mivel rikta nálunk olyan eset hogy állat orvos kell,és keresgéltünk,és gyakori kérdéssen se jön hamar a válasz,szerinted pont azt néztem?

Na ráadásul pont fál hatkor pillantottam meg a telefon számot,és a salgótarjáni azt mondta hogy 5 órakor zárás van..

És mivel ismétlem magam,nincs pénzünk taxira,busszal tudunk menni,és mivel budapesten van állatorvos (ami 2-3 óra) akkor halál biztos hogy meghal a malac..

2022. aug. 20. 23:33
 24/134 A kérdező kommentje:

20

Amúgy meg barátom,nem kívánok neked semmit rosszat,de te olvasd vissza mit írtál!!

És azután fogalmazd meg miért is mondja a "hülye kérdező"..

2022. aug. 20. 23:37
 25/134 A kérdező kommentje:

20

AMúgy az a baj hogy miért is szidtam a orvsokat:

Mvel mindegyik ami műt is,az külön időpontokra kellet mehjeleni,akkor vállalják,és mivel még sose volt szükségem állatorvosra,mert nem kellet,és mivel most történt tragédia,pánikba estem,felraktam a kérdést,és kaptam JÓ válaszokat,csak ideges voltam/vagyok,és mivel ha valaki ideges,rühelli ha megjegyzéseket..

2022. aug. 20. 23:44
 26/134 A kérdező kommentje:

"Bánom hogy egyáltalán segíteni próbáltam..."

"Két órája linkeltem a salgótarjáni állatklinikát ami még mindig nyitva van (bár már csak hétig). Azt hittem a kérdés alapján hogy felelősen viselkedsz és elviszed. Sajnálom. Azt is hogy hagyod szenvedni, meg eleve azt is hogy bárki tarthat állatot.



Ezek után remélem csak trollkérdés."

Aztán csodálkozol hogy ilyeneket írnak?

2022. aug. 20. 23:46
 27/134 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, elkülönítetted a többitől, mert írtad, hogy az egyik megharapta. A másik, hogy írják itt az állatorvost, de az alapján, amilyen tüneteket leírtál, nem valószínű, hogy bármilyen orvos meg tudná menteni. Itt igazából valószínűleg arról lehet szó, hogy a szenvedéseitől tudják megszabadítani kíméletesen. Pici, törékeny állatok, az enyémet meg sem tudták röntgenezni, sem szondát ledugni neki, mert altatni kellett volna hozzá, de legyengült állapota miatt azt mondták, hogy kockázatos. Most annyit tehetsz, hogy mellette vagy, fecskendőből itasd, feloldott tápos péppel óvatosan etesd, tartsd melegen, legyél mellette, holnap pedig vidd be az ügyeletre. Lehet, hogy elaltatják, legyél végig mellette, ne hagyd magára.
2022. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 A kérdező kommentje:

27

Köszönöm szépen..

Csak szegény sajnálom,mert hogy nem szeretném se agyonverni,ahhoz túl érzékeny vagyok..

Köszi a választ,annyira feszült eg szomorú vagyok..

2022. aug. 20. 23:51
 29/134 anonim ***** válasza:
60%

"Másik hogy jó,bunkó szemétként viselkedtem,de barátom,ha neked valami komolyabb problémád vanami má aggódik a ember,és ráadásul amit írtam is,hogyan reagálod le?"

Hát semmiképp nem úgy reagálom le hogy aki segíteni akar, annak rosszat kívánok. Ezen akadtam ki, mert ilyet életemben nem láttam hogy valaki segítséget kér, más kikeresi neki a megoldást, erre cserébe azt kapja hogy az ő állatainak is legyen valami baja.

A kérdés alapján normálisnak tűntél. Egy aggódó gazdinak aki olyan ideges hogy nem tud józanul gondolkodni és ezért kér segítséget hogy hol van legközelebb nyitva állatorvos. Ezt totál el tudom képzelni hogy ilyen helyzetben én is túl ideges lennék ahhoz hogy kezelni és értelmezni tudjam a google találatokat, ezért megkérnék valakit hogy keresse már ki nekem.

Írtad hogy Bátonyterenye környékén, ezt is figyelembe vettem. Nem gondoltam hogy augusztus huszadikán találni nyitva tartó állatorvost, ráadádul vidéken, de volt. Örültem hogy ekkora mákod van,

hogy húsz kilométeres körzetben ünnepnapon van nyitva állatorvos, így nem kell majd szenvednie a malacodnak. Csakhogy neked eszed ágában sem volt elvinni.

Nézz csak fel az MTVKE facebook oldalára, hogy hányszor elmondják hogy csak az vállaljon malacokat, akinek pénze és lehetősége is van speciális orvoshoz vinni ha kell, mert nagyon érzékeny állatok, bármikor kellhet.

Itt a gyk-n rengeteg kifogást láttam már állattartóktól. Kifogás mindig van, de eleve nem kötelező állatot tartani. Hatalmas felelősség, mert tőlünk függ a kis életük.

2022. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/134 anonim ***** válasza:
29%
29# Nagyon gáz vagy. (fényezed magad, mártírkodsz, nem állsz le csak írod újra és újra és közben nagy ívben lesz@rod mit ír - gondol-érez a kérdező.)
2022. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!