Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol van állatorvos ahol most...

Hol van állatorvos ahol most tudnának fogadni?SOS😭 Nógrád megye

Figyelt kérdés

Szegény tengerimalacomra most léptem rá véletlenül,és most rosszul van,vérzik minden...

Bátonyterenye környékén 😭



#Állat, halál,vér,állatorvos,segíség
2022. aug. 20. 16:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/134 anonim ***** válasza:
80%
60# Azért hamar rá lehet bukkanni Bátonyterenye környékén a szadista srácra mert írt jellegzetes dolgokat magáról...
2022. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/134 anonim ***** válasza:
84%

#59, 60,61 Értem, hogy felháborító, de szerintem nem direkt csinálja, hanem tényleg ennyire primitív, mint az írásaiból látszik.

Kérdező, ha tényleg szereted az állatokat, meg a malackáidat, akkor sürgősen keress a megmaradt állataidnak felelős, hozzáértő gazdit, mert te sajnos nem vagy az, függetlenül attól, hogy a bánatod valós. Ha tényleg szereted őket, akkor keress nekik valakit, akinél biztonságban vannak, és baj esetén megfelelően tud róluk gondoskodni.

2022. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/134 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kerdezo, en csak hozzad szolnek.

Nyugodtan lepontozhatsz, pontozhattok, az sem erdekel. De neked sem kivanok ennel tobbet. Remelem te is megserulsz, es valaki megeroszakol (legyel akar fiu akar lany), es a fajdalmaidba pusztulsz bele 1-2 het utan. De remelem addig meg ennel is tobbet fogaz szenvedni, mint ez a szegeny artatlan kis allatka.

Bizok benne nagyon, hogy egyszer a karma visszaüt rad, es visszakapod amit az elettol erdemelsz.

Nyomorult allatkinzo.

2022. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/134 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók aki "kívánják a halálomat" hozzátok szólnék legjobban!

Ti könnyen beszéltek a monitor mögül,elmondom hogy a malackán segítettem ahogy csak tudtam (ellenben ha már "állatkínzó" lennék agyonvertem voln,vag megfojtottam volna sajátkezülek ha már itt tartunk),másrész ti kívánjátok másnak a halálát?

Én próbáltam segíteni,ettettem itattam,gyógyszert adtam,oda tettem a társa mellé,és egyszerűen mindent megtettem,csak egyszűen mászta a másik!

És igen,bevallom gerincsestül hogy igen,véletlennül hülye voltam,és ráléptem,direkt volt?Nem!

Próbáltam lelkileg-pszihilakilag segíteni?Igen

Nem tudom kedves válaszadók,ha egyszer hibáztok,és jó isten ádja a lelketek,és ezért megvernének-rosszat írnánk akkor ti hogyan reagálnátok?

De tudjátok mi,az a tény hoy ti az mondjátok hogy ti vagytok a szent,és tényleg engem kéne megpuffolni?

Tudjátok,ha majd életben egyszer hibáztok (pl:részegen neki mész biciklivel a másiknak és ezért nyomorék lesz),és isten ne adja meg,és akkor ti hogyan esne a olyan hogy titeket bántanák az ilyesmiért?

2022. aug. 30. 19:59
 65/134 A kérdező kommentje:

Nem bántottam a malacomat,nem szadiztam vele,szóval le lehet állni ilyen hülyeségel!

Hanem most magadtokra lehet nézni,olvassátok vissza miket írtok!

Nem kívánok itt senkinek a halálát,de azt remélem tudjátok hogy isten nem ver bottal!

2022. aug. 30. 20:02
 66/134 anonim ***** válasza:
80%
Az allatkinzas az nem a veresben/olesben merul ki… az allatkinzas egy sokkal tagabb fogalom… amit te csinaltal, az allatkinzas volt.
2022. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/134 A kérdező kommentje:

63

De ennyi erővel téged se tudnálak sajnálni,tudod miért?

Más normális hangnemben beszél,és te itten szidod!

Ember,én megtettem mindent,és te neked van pofán azt mondani hogy állatkínzó vagyok?

Igen,egyszer hibáztam,nem néztem előre,de attól még én vagyok a állatkinzó?

Keress rá a guglira,hogy "salgótarjánban földhöz vágtak a macskát"

Arra mondjd hogy állatkínzó,de figyelj ide öcsém mert ha olyan nagy gané ember vagyok,hogy még állatorvoshoz nem viszem,akkor miről hadonázol?

Igen,hibáztam,és???

Egyszer majd megérted miért szidtalak,és megérted hogy miért mondta az a "hülye" hogy megérted hogy miért mondta hogy "te paraszt,hogyan beszélsz a másikról,meg miért nem segítsz"??

Jó példának mondtam ha egyszer ha részegen valakit elütöl bicóval,és mondjuk nyomorék lesz,és majd ha ilyen reaciók lesznek,akkor szerinted gondolkodj!

Nem vagyok állatkinzó,mert segítettem ahoyg tudtam,mert mivel 5 nappal ezelőtt jobban nézett ki,csak én voltam a hülye mert össze engedtem,mert rosszul érezte magát!

2022. aug. 30. 20:18
 68/134 A kérdező kommentje:

66

Mond a pofánban hogy nem segítettem,vagy mond az hogy még kínóztam

De ember gondolkozz hogy miről haderálok,ha az mondom hogy segítettem neki,hogy jobban legyen,akkor miért lennék rossz ember?

Mond azt a pofámban hogy úgy ment el,hogy földhöz vágtam,nem?

Pedig azt tettem,hogy segíttetem,lelkileg és fizikalilag neki,és ezt kapom?

Állatkinzónak akkor nevezzél ha egyszer látsz olyan videót ahol tengerimalacokat/macskákat/kutyákat ölök,pedig mostan is sírtam a malac miatt!

2022. aug. 30. 20:22
 69/134 A kérdező kommentje:

66

Igen barátom,követnek el emberek hibákat,mondok párt példát:

"Ittas kamionsőför elüttöte a utcán játszó gyereket"

És ebben a hibás??

Nyilván a kamionos,de másrészből a gyerekek szülei is mert ot hagyták játszani,de a kamionos a bíróságon ríta el magát és nagyon sajnálja,de ezért is megakarják lincelni!

Képzeld el a kamionos helyében,mész haza a melóból,és jön 2 ilyen anyaszomorító,és elütöd,és te észre veszed még,és kihívod a mentősöket,meg minden meg bocsánatot kérsz,és meg volt a jóindulat!

ellenben akkor is tényleg olyan rossz ember lennél?

Mivel sok gyereknek segítettál meg minden,mert nagy fradis vagy!(pl: [link]

2022. aug. 30. 20:29
 70/134 anonim ***** válasza:
90%
Eltemetted vagy kidobtad a kukába?
2022. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!