Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol van állatorvos ahol most...

Hol van állatorvos ahol most tudnának fogadni?SOS😭 Nógrád megye

Figyelt kérdés

Szegény tengerimalacomra most léptem rá véletlenül,és most rosszul van,vérzik minden...

Bátonyterenye környékén 😭



#Állat, halál,vér,állatorvos,segíség
2022. aug. 20. 16:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/134 A kérdező kommentje:
2022. aug. 30. 20:30
 72/134 A kérdező kommentje:
70 eltemettem
2022. aug. 30. 20:30
 73/134 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj. Olvasd el megegyszer, gondold at ezt az egeszet.


Azt mondtad, a szuleiddel elsz, es valaki kiengedte a tengerimalacot amig nem voltal otthon. Gondolom, hogy valamelyik szulod. Na most. Nekik hogy lehet ennyi eszuk, hogy nem szolnak rola, hogy ”he vigyazz, ki van engedve a malacka, nehogy ralepj.” A masik. Hogy a feneben nem tudtad szegenyt eszre venni? Egy tengerimalac nem olyan kicsi, hogy ha elrohan a labad elott, ne vedd eszre. Vagy mondjuk ott fekszik a foldon. Keptelenseg nem eszre venni. Hacsak, nem a telefont nyomkodja az ember, mint a mai szuperjo generacio, akik ezen nonek fel. Ugy el tudom kepzelni, hogy ralepj.

Oke, megtortent a baleset. Sajnos megtortenik az ilyen. Egyik valaszolo segitett, kikeredett neked egy nyitva levo allatklinikat, szombat delutan. Ha mast nem is, mivel az is hibas volt aki kiengette a malacot, gondolom a szuleid. De ha nem is ok voltak, akkor is, a szuleiddel elsz, a szuleidtol NORMALIS esetben kersz kolcson, foleg ha konkretan osszetapostad az allatodat. Egy normalis ember aki szereti az allatat, akarhogy, de megoldja, es rohan vele a legkozelebbi nyitva levo allatklrinikara, korhazba, ugyeletre, tudom is en, de megy. Ha toril ha szakad. Ehelyett te vartal a buszra. Ahelyett, hogy akar ha mast nem is, biciklivel elindultal volna ROGTON.

Mikor allitolag odaertel vele, mar zarva volt (a valaszolo linkje utan kb 2-3 oraval…). Hagytad meg szenvedni egy napot, majd vasarnap kertel idopontot egy allatorvoshoz. Ha osszetaposod az allatodat, nem idopontot kersz, hanem a leheto leghamarabb rohansz vele ahova csak tudsz. Nem idopont. Az ilyen az surgos eset.

2 feltetelezesem van. Az allatorvos aki csak gyogyszert adott szegenykenek, az egy idiota. Az ilyet nem hozza rendbe egy nyamvadt gyogyszer. A masik feltetelezesem, hogy nem is voltal vele dokinal, csak minket valaszolokat akartal nyugtatni.

Szegenykem meg konkretan haldoklik, tomod a gyogyszerekkel, ami az egetleges toreseit nem hozza sajnos rendbe. Majd ugy latod hogy maganyosak, es berakod BETEGEN, SERULTEN egy masik malac melle.


Szerinted mi ez, ha nem allatkinzas?

Nekem ”csak” egy kutyam van, kistestu, 5,2kg. De akarmi baja van, ha kell az ejszaka kozepen rohanok vele ugyeletre. Ha kell vonattal, ha kell gyalog, taxival, biciklivel, ismerossel autoval, barhogt, de viszem. Ha ott hagyok 3-4-500 euromat, akkor ptt hagyom. Az az elso hogy rendben legyen, es a fajdalmai megszunjenek, minnel hamarabb segitsek rajta. Ha pedig nincs ra veletlenul ne adj isten penzem, kerek kolcson valakitol, a szuleimtol. De a kutyamat hozzak rendbe. Es amig labadozik, nem megy mas kutyakhoz, nem ugraltatom, hanem pihentetem, hagyom egyedul, nyugodtan, hadd gyogyuljon meg TELJESEN, 100%-osan.


Ne haragudj kerdezo, de ha a mi szemszogunkbol, logikusan atgondolod ezt az egeszet, ez igenis allatkinzas. Nagyon sajnalom hogy te ezt nem latod be.

2022. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/134 A kérdező kommentje:

Vagy másik példa öcsém ha már kínhalálomat kívánod:

Tegyük fel haza mész a pajtiktól haza,mert most tetted le a jogsid,és tegyük fel most vettél lexust..

Tegyük fel az a lexus úgy 2000-ben készült,és mind1,az a lényeg kicsit bevagy páleszosva,és balestezel..

És szerencsére túéled,de a pajtijaid nem,és te nagyon sajnálod,de kérdem vissza:

Akor is rossz ember vagy mert csináltál rosszat?

Nagyon sajnálom hogy nem jutott el a agyaid hogy más görcsben van,és te nevezed minden szr-sz.rnak a másikat amikor épp segítene,és némi empátia hogy tényleg basszus más most hal meg a malaca te meg itten szidod!

2022. aug. 30. 20:35
 75/134 A kérdező kommentje:

73,akkor kérlek szépen,akkor olvasd el,és aztán döntsél:

Amikor ki volt engedve,szüleim nem szóltak "hogy te retardált,ne szaladgálj a házba",és én mint hülye retardált folyosón át akartam menni a másik szobába,és volt a ajtó közepén..

És mivel fekte malac volt,és fekete volt a parketa és mivel már 170+ centis ember vagyok,nem láttam a malacot..

És mivel csak 2 másodpervel utánna vettem észre hogy "atyaúristen,ráléptem a malacra" egyből észletem hogy vérfolyik,akkor már ürgösen a telefonért nyújtam,és apámat kérleve hívja a orvost.

És mentem a orvoshoz de szépen mondva letoljta,és ki nem jött,még vasárnap se!

És mivel délután kaptam időpontot akkor mentem egyből!

De akkor nagyon rosszul nézett ki,meg már ahogy leírtam minden baja volt,és mivel meg kellet nézni hogyan viselkedik 1 héten átakkor fogtam és hagytam!

Mivel nagyon rosszul nézett ki (ugyebár mint pszihikalilag,fizikálisan),mostan elaltattam!

És figyelj öcsém,ne hazudjak neked,próbáltam minden lehetséges módon segíteni,de ne mond rám hogy állatkínzó vagyok!

Mert nem vagyok állatorvos se isten,akkor szerinted most mint mondanék ha még be is szólnak?

2022. aug. 30. 20:44
 76/134 anonim ***** válasza:
79%
Szánalmas hogy mindenféle teoretikus esetet felhozol, hogy mosdasd magad.
2022. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/134 A kérdező kommentje:

Szüleim pedig hiába mondom hogy "apa adjá mán xy összeget",de azok is olyanok mint a debilek,ígyis alig adtak!

És mondtam,nincsen állásom,nincsen olyan érték tárgyam hogy most segítsem a malimat!

És kérlek,1 percig gondolj bele,ha még jóindulatal is segítenél egy állaton,de nincs pénzed,akkor mit csinálj?

Okés,balhere voltam,de szerinted aki szereti a állatokat most nem érzi meg hogy baj volt?

2022. aug. 30. 20:46
 78/134 A kérdező kommentje:

76

Nem önsájnalgatás,de most gondolkodj mit mondok!!

Kérlek,ha van egy minimális öntudatod,akkor gondolj bele!

2022. aug. 30. 20:48
 79/134 anonim ***** válasza:
100%
Most mar igazabol mindegy. Szegeny malacot sajnalom nagyon. A lenyeg, hogy mar nincsenek fajdalmai . Lengyen neki konnyu a fold. Nyugodj bekeben kicsi malacka. 🤍
2022. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/134 A kérdező kommentje:

79

És most öcsém,mond meg te nekem,ha orvos nem fogad,akkor most één vagyok a szemét?

salgótarjáni orvos meg nagy nehezen felvette,és produltáta magát hogy este 6-kor fogad,és akkor már felhat volt,és ha még taxit is hívtunk volna,és hitelre gyógyítottunk volna,szerinted oda értünk volna??

Hidd el,nagyon könnyű monitor mögül mondani a dumát,de élesbe nem olyan könnyü mivel ha még taxival is mentünk volna,akkor is félóra oda!

Barátom,ne kívánok semmit,de 2-szer gondold meg hogy mit mondol,mert ideges és pánikban levő ember könnyebben kijön a agresszió!

És remélem most érted mi a ábra,de te se mondjad másra hogy állatkinzó,mert mivel szívem csücske volt a mali,és ezt a szöveget kb:mint a nekem mondanád,akkor így is veszem..

Remélem nincs harag,de te is válogasd meg mit mondasz!

Nem szenvedet,békésen elment!

És el is ástam!

2022. aug. 30. 21:00
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!