Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyát vagy a macskát...

A kutyát vagy a macskát szereted jobban?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 23:19
A kérdező szavazást indított:
A kutyát, és utálom a macskákat.
A kutyát, de a macskákkal sincs bajom.
A macskát, és utálom a kutyákat.
A macskát, de a kutyákkal sincs bajom.
Mindkettőt szeretem.
Egyiket sem szeretem, és más állatokat sem.
Egyiket sem szeretem, de vannak állatok, amiket igen.
Nem fajtól függ, hanem az állat személyiségétől.
Csak a saját állataimat szeretem, a többi nem érdekel.
Ezek kik? Valami celebek? Nem nézek tévét....
67 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

De most komolyan, milyen celebek ezek? Nem szoktam tévézni, igen.

Valami énekesek?

2023. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 A macska eléggé tud énekelni, ha nem ivartalanítják időben. Sajnos az emberek között kevesen ismerik el a tehetségét, de a fajtársai ilyenkor rajonganak érte. A kutyát nem ismerem annyira én sem, de valami politikus lehet. Mindig azt csinálja, amit a gazdája mond, bárhol kiszagolja a drogot, megeszi a saját hányását.
2023. jan. 3. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Én utálom a macskákat. Sokkal találkoztam életem során, mind karmolt vagy fujtatott rám, esetleg mindkettő. Pedig egy rossz mozdulatot nem tettem feléjük.
2023. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a macskákat szeretem, mivel egy macskasrác bújik a lelkemben.
2023. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk mindig macskaink voltak (altalaban lanycicak), igy nagyon hozzajuk szoktam. Nagyon tetszett nekem, hogy jol el tudjak foglalni magukat es nem igenylik az allando setaltatast, futtatast, de attol meg nagyon is ragaszkodok, halasak a torodesert es nagyon kedvesen udvozlik az embert, ha tavollet utan ujra latjak; nem lehet oket utasitgatni, de ok maguk nagyon is tapintatosak tudnak lenni, peldaul a legutobbi ket cicank csak imitalta a harapast vagy behuzott karmokkal szeliden ratette a mancsat a kezemre, ha nem akartak, hogy megerintsem a hatso labukat vagy a hasukat. De az egyik baratomnak volt egy lajka-kutyaja, akit nagyon megkedveltem, igy a kutyak ellen sincs semmi kifogasom, csak szemelyes tapasztalatom van keves veluk es temperamentum tekinteteben a macskak jonnek be jobban nekem.
2023. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
A macskákat jobban szeretem, de a kutyákat is kedves állatoknak tartom.
2023. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Macskusz😊

A kutyák nagyrésze agresszív dögök, én ezt tapasztalom, a cicák viszont olyan kis aranyos, ártatlan állatkák 🩷

2023. jan. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

7

Hiába, alapjában véve házőrzők, csak jól kell őket nevelni

Nekem már rosszul nevelt macsek is támadt nekem. Csak persze nem mindegy hogy egy cicus vagy egy hatalmas kutya..

Egyszer ugorj el ide. A fél falu a mi kutyákat simogatja XD :D

2023. jan. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!