Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mekkora kutyátok van? Milyen...

Mekkora kutyátok van? Milyen fajta? Milyen célból tartjátok?

Figyelt kérdés

Tizenéves korosztály: szüleid/szüleitek beleegyezésével tartjátok?

Felnőtt korosztály: párotok is ugyanúgy szereti a kutyátokat?

Egyedülálló felnőttek: szeretetpótlék (társhelyettes) szerepet tölt be a háziállat az életetekben?



2023. febr. 27. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

1,5kg.

Yorkshire terrier.

Egyedülálló vagyok. Szeretetpótlék.

2023. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-es: sajnálom, hogy így alakult eddig. Kívánom, hogy találd meg a hozzád illő társat! :)
2023. febr. 27. 23:30
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanúgy szereti a párom a kutyánkat, együtt fogadtuk örökbe, mindig is tervben volt egy közös kutya, mert mindketten nagyon szeretjük őket, szerettünk volna saját kutyát mindenképp.:) Gyereket pl sosem szeretnénk. Nálunk csak a kutya volt mindkettőnk vágya.

Kicsi, 7 kilós kisfiú, már 3 éves múlt. 3 hónaposan került hozzánk. Keverék, Foxterrier jellegű, főleg fehér, rövid szőrű, a pofiján kicsit barna is. Cuki, nagy felálló fülei vannak. Imádjuk❤️A mi vele vagyunk egy család.

Előtte 3 kutyám volt, 20 éves korom óta, 11, 14 és 14,5 évig éltek. Őket is nagyon szerette a párom, 4 éves koruk óta ismerték. Mindketten megsírattuk őket mikor meghaltak.

2023. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3-as: értem. Tehát Nektek a legfontosabb az, hogy önzetlen szeretetet kapjatok a veletek élő háziállatoktól. Ez is egy szempont.


Mindig van mit tanulnia az embernek...

2023. febr. 27. 23:47
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
.... Az a fontos , hogy szeretjük a kutyákat, ezért van sajátunk is. Ennyire egyszerű.
2023. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Tacsim van, kislány, kedves 6. Nevezhetem ivartalanított szukának is, de ő nem haszonállat számomra, így annak nevezem aminek szeretném.


Szóval, szálkásszőrű tacskó, 12 éves, 10 kg körül. Nagyon jofej kutyafajta, okosak, viccesek, szeretnivalóak. Tökéletes társkutya. 11 éves voltam, amikor hozzánkkerült, természetesen szüleim beleegyezésével. Én elmentem egyetemre, sajnos koliban csak kennelben lakhatott volna, úgyhogy otthommaradt. Jelenleg albérletben lakom, a tacsi a szüleimmel. Imádom, amikor csak alkalmam adódik,megyek meglátogatni. Párommal jól elvannak, de nem ismerik egymást nagyon, nem olyan mintha együtt laknának.

Csodálatos kiskutya, nagyon örülök, hogy az életem része ❤️

2023. febr. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
10. 😊😊😊Sok boldogságot a kislányhoz😊 Nekem sosem volt tacsim, de láttam róluk fotókat, nagyon aranyosak😊❤️ (3. voltam). Ja és ilyen gyökerekkel mint a 6. Ne foglalkozz. További Válaszra se méltó a kötözködése. Frusztrált nyomorék az ilyen.
2023. febr. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Na, őszintén örülök, hogy jópár válaszolónak kiteljesíti az életét az állatok Önzetlen Szeretete!


Téged is értünk mindannyian, kedves 9-es válaszoló! :)


Bizonyára a legjobb indulattal és elhivatottság tudattal tanítod az Nagybetűs Életre a kis tanítványaidat, amikor bemész az osztályterembe minden hétköznap! Küldünk Neked is szívecskét!


Csak éppen azt nem tudom, hogyan kell azt itt linkelni. Na, mindegy én részemről szóban elküldtem a jókívánságot...

2023. febr. 28. 02:51
 9/18 anonim ***** válasza:
4%
Milyen tanterem?
2023. febr. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A legjobb indulattal feltételeztem, hogy képesített magyar irodalom és nyelvtantanárhoz van szerencsénk...


Lassan szerintem most már aludni kellene. Csak én közben repesek a boldogságtól, mert úgy tűnik, hogy megtaláltam életem párját.


Majd egyszer kialszom magam. Ha a nagy SZERETETLÁNG kicsit csitul bennem.

2023. febr. 28. 02:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!