Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a legvisszataszítóbb állat...

Mi a legvisszataszítóbb állat szerinted a Földön?

Figyelt kérdés
Miért?

2023. márc. 2. 13:25
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
87%

Poloska. Utálom, hogy napoznak a függönyömön, amikor jön a rossz idő, és bejönnek a lakásba.

Olyan, mintha értenék amit mondok, mert rendesen menekülnek, amikor meglátom őket a szoba másik végéből.

Egyszer megettem egy epret, aminek a másik felén ott virított egy... na azóta utálom már csak igazán ezeket a kis dögöket.

2023. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
#19 miért lett lepontozva??? Az a kérdés, SZERINTEM mi a visszataszító. Hogy lehet bírálni egy véleményt? Van, aki a békától undorodik, van, aki a póktól fél, én a pókot cukinak és hasznosnak tartom, de a madaraktól félek. Csukjatok le akkor, hogy van egy fóbiám. :D
2023. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
100%
Szerintem a légy
2023. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:
100%
Mert udorítóak a lábai ahogy összedörzsöli őket meg egyébként is undorítóak a lábai és még visszataszító az is, hogy székleteken mászkál aztán meg az arcomra, kajámra száll. 500 kórokozót is hordozhat
2023. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
84%
A patkány! Nem bírom kiirtani őket a stukatúrból! Meg őrülök
2023. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
A csimpánzokat meg a páviánokat rühellem, de főleg a csimpánzokat.
2023. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Pacahal. Szerintem engem meg lehetne ölni azzal, hogy a közelembe hoznak egy példányt. Főleg, ha még él.
2023. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
68%

Akik szerint nem állat az ember:


[link]


Nem jártatok iskolába? Egyszer megjegyeztem egy meg nem mondom milyen órán gimnáziumban hogy mi is állatok vagyunk, egyként hördültek fel a diáktársaim. A tanár óvatosan, de bólogatott...

2023. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván én is arra gondoltam elsőre, amire itt sokan, de ha azt nem számítjuk, pl a denevér nekem elég ijesztő. Nemcsoda, hogy a Halloween egyik motívuma lett. Furcsa, ahogy fejjel lefelé lógnak, a repülésük, fertőzéseket is terjeszthetnek stb. Szerintem a kinézetük is elég taszító : [link]
2023. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

#32 kicsit sarkítva, de ez nem kevésbé visszataszító, sőt...


[link]

2023. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!